+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Advokátní kancelář Mgr. Z

Klíčová slova: darovací smlouva,vymáhání pohledávek,platební rozk

E-mail: Registrace.Odkazu@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. ?ervence 2011

Popis: Advokátní kancelář, okr. Zlín, Vsetín, nabízí právní služby se specializací na tyto oblasti: vymáhání pohledávek, platební rozkazy, rozhodčí řízení, darovací a kupní smlouvy, převody nemovitostí, založení s.r.o., občanské, obchodní a rodinné právo.

Web: www.advokat-zlinsko.cz

Další související informace

Audacia group a.s.

vymáhání pohledávek, zobchodování pohledávek – Komplexní, profesionální a ucelené služby v oblasti řešení pohledávek. Zajištění zejména mimosoudního inkasa pohledávek (žádné poplatky nebo zálohy předem). Dále možnost soudních, trestní nebo exekučních postupů, či zobchodování pohledávek.

Stěhování bytů Praha

Stěhování bytů, stěhování kanceláří, stěhování – Stěhování bytů Praha: Stěhování bytů, stěhování kanceláří Praha a celá Čr. Stěhování těžkých břemen, stěhování nábytku ( zajistíme odvoz zakoupeného nábytku ). Vyklízení bytu a kanceláří, vyklízení sklepů i půdy, odvoz na skládky, sběrných dvorů

Turnov Stavby

stavby, stavební firma, stavitelství, turnov – Jsme stavební firma z Turnova, stavby domů, rekonstrukce domů a bytů, ploty, zdi a další služby. Svou činnost provozujeme v celém Libereckém kraji. Naší práci děláme pečlivě a kvalitně. Neváhejte nás kontaktovat.

Načítání trvalo 0.0571 sekund.