+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Agropulito

Klíčová slova: agrotechnika, zemědělství, komunální služby

E-mail: agropulito@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. listopadu 2010

Popis: Naší snahou je poskytnout malým a středním zemědělcům možnost využít pro své farmy agrotechniku , jejíž pořizovací hodnoty jsou mnohdy značně vysoké. Pro malou farmu je tudíž pořízení takové agrotechniky nejen velmi nákladné, ale i ekonomicky nevýhodné, avšak práce provedené moderní a výkonnou technikou pomohou farmářům k dosažení lepších výsledků hospodaření a k přesnějšímu dodržení agrotechnických postupů. Další činností, o kterou bychom rádi rozšiřovali naši nabídku služeb, jsou komunální služby . Zaměření těchto komunálních služeb bude směřováno k údržbě cest, úvozů, cyklostezek, veřejných prostranství a podobně.

Web: www.agropulito.cz









Další související informace

Bydlení OK

architekti, projektanti a inženýrské služby – Váš užitečný pomocník pro bydlení, katalog zboží a služeb od Architektů pro Zahradu. Obsahuje také rychlé kontakty na SOS nonstop havarijní služby. www.bydleniok.cz - váš užitečný pomocník pro bydlení...

Pohřební služby Vrchlabí

Pohřební služby Vrchlabí, Pohřeb, Hřbitovní služby – Pohřební služby a hřbitovní služby Ing. Milan Mašek si Vám dovoluje podat pomocnou ruku při zařizování veškerých náležitostí spojených s rozloučením s Vašimi blízkými. Pohřební služby zajistíme v rámci celé ČR. Hřbitovní služby poskytujeme ve Vrchlabí a blízkém okolí. Zajišťujeme kompletní pohřební a hřbitovní služby, tj. nonstop odvozy zesnulých, smuteční obřady, květinovou výzdobu, smuteční oznámení, uložení do hrobu a kremace.

Nákup služby informace

Nákop služby informace cestování letenky magie – Univerzální stránky na kterých nakoupíte veškeré spotřební zboží od kosmetiky,přes elektroniku až po zahradní traktory.Získáte informace oslužbách v oblasti financí,cestování,dovolených a letenkách.Dozvíte se vše o magii,záhadách a tajemnu.Získáte spoustu slev a bonusů.

Načítání trvalo 0.0757 sekund.