+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Agropulito

Klíčová slova: agrotechnika, zemědělství, komunální služby

E-mail: agropulito@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. listopadu 2010

Popis: Naší snahou je poskytnout malým a středním zemědělcům možnost využít pro své farmy agrotechniku , jejíž pořizovací hodnoty jsou mnohdy značně vysoké. Pro malou farmu je tudíž pořízení takové agrotechniky nejen velmi nákladné, ale i ekonomicky nevýhodné, avšak práce provedené moderní a výkonnou technikou pomohou farmářům k dosažení lepších výsledků hospodaření a k přesnějšímu dodržení agrotechnických postupů. Další činností, o kterou bychom rádi rozšiřovali naši nabídku služeb, jsou komunální služby . Zaměření těchto komunálních služeb bude směřováno k údržbě cest, úvozů, cyklostezek, veřejných prostranství a podobně.

Web: www.agropulito.cz

Další související informace

Služby Uherské Hradiště

služby uh, služby uherské hradiště – Služby Uherské Hradiště je největší regionální katalog služeb pro okres Uherské Hradiště a okolí. Služby jsou zde tříděny do kategorií, snadno najdete, co potřebujete, vše je přehledné a s intuitivním ovládáním. Služby si můžete vložit i zcela zdarma!

Upratovacie služby Žilina

upratovanie Žilina, upratovacie služby – S-COMPACT s.r.o. ponúka čistiace a upratovacie služby v Žiline a okolí pre firmy a domácnosti. Servis automobilov, umývanie a tepovanie áut. upratovanie Žilina a stredoslovenský kraj, upratovacie služby Žilina a okolie, servis áut Žilina, umývanie áut Žilina, tepovanie áut Žilina

Načítání trvalo 0.0708 sekund.