+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Alfa ODPADY s.r.o.

Klíčová slova: odpady, likvidace odpadů, odpadové hospodářství

E-mail: info@alfaodpady.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. ?ervence 2009

Popis: Služby v oblasti odpadového hospodářství. Sběr, přeprava a likvidace odpadů. Nakládání s nebezpečnými odpady. Likvidace ekologických havárií. Prodej havarijních souprav, sorbetů a palivového dřeva.

Web: www.alfa-odpady.cz

Další související informace

Ochrana prostředí

Ochrana životního prostředí, Odpadové hospodářství – Společnost EKOBEST s.r.o. užívá slova ekologie ve smyslu pojmu "ochrana životního prostředí", přičemž naším oborem činnosti je zejména legislativní oblast ekologie, a to technická ochrana životního prostředí. Technická ochrana životního prostředí jsou hlavně tyto oblasti ekologie: odpadové hospodářství, ochrana ovzduší a vod, nakládání s chemickými látkami a dalšími souvisejícími obory (např. obaly, EIA, hluk, EMS, EMAS).

Podlahy do bytu

podlahy do bytu, koberce do bytu, PVC do bytu – Koberce, PVC, parkety, podlahy do bytu. Podlahy korkové, dřevěné, plovoucí i PVC podlahy, parkety a koberce do bytu či kanceláře. Velkoobchodní a maloobchodní prodej podlah, koberců i parket či PVC, renovace i broušení podlahy, zajistíme pokládku podlahy, koberce, parket, PVC.

Dřevěné podlahy a terasy

podlahy, terasy, interiér, exteriér, odborné porad – Podlahy-terasy-Brno.cz - dodává kvalitní podlahy, terasy interiérové a exteriérové. Odborné poradenství, servis a profesionalitaPodlahy-terasy-Brno.cz - dodává kvalitní podlahy, terasy interiérové a exteriérové. Odborné poradenství, servis a profesionalita

Načítání trvalo 0.0608 sekund.