+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Antonín Lorenc

Klíčová slova: reklama, poradenství, inzerce

E-mail: info@reklama-lorenc.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. ??jna 2011

Popis: Nabízíme komplexní vedení reklamní agendy, což znamená zajištění reklamního materiálu, internetových stránek až po distribuci reklamního materiálu. Dále nabízíme podnikatelské a manažerské poradenství.

Web: www.reklama-lorenc.cz

Další související informace

Grafické studio

Tvorba www, Reklama, Obaly, Tiskoviny, Grafika – Reklamní agentura tvořící kreativní řešení v oblasti reklamy, firemní grafický design, logotypy, katalogy, plakáty, obaly. Tvoříme propagační tiskoviny a reklamní předměty. Tvorba www stránek a optimalizace SEO.

Silic média, čas na změnu

reklamní agentura, mediální agentura, reklama, rek – Pryč s předsudky, že zaběhnuté a tradiční je to nejlepší. Tento mýtus boří mladá mediální a reklamní agentura SILIC média, která se na našem trhu pohybuje teprve od roku 2009 a i za tuto krátkou dobu potvrdila, že nové věci se vyplatí vyzkoušet.

Balance výživa

výživa, hubnutí, nutriční, poradenství, jídlo – Výživové poradenství poskytujeme jak lidem s nadváhou a obezitou, tak těm, kteří mají problémy s nízkou hmotností, zdravotní problémy či chtějí vědět, jak jíst zdravě a svou hmotnost si udržet a také dětem a sportovcům. Kontaktní osoba: Bc.Barbora Vlčková

Načítání trvalo 0.0567 sekund.