+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Antonín Lorenc

Klíčová slova: reklama, poradenství, inzerce

E-mail: info@reklama-lorenc.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. ??jna 2011

Popis: Nabízíme komplexní vedení reklamní agendy, což znamená zajištění reklamního materiálu, internetových stránek až po distribuci reklamního materiálu. Dále nabízíme podnikatelské a manažerské poradenství.

Web: www.reklama-lorenc.cz

Další související informace

Nabídka slev a přivýdělku

Reklama, přivýdělek, slevy, zviditelnění, databáze – Pro všechny, kteří o Bonusu2000 slyšeli nebo se do něj již před časem registrovali. Jsme tady pro Vás, nově s novými majiteli, zajímavými slevami a možností slušných a především reálných přivýdělků. Pro firmy zdarma reklamní zviditelnění více než 66 000 tisícům našich registrovaných klientů. Dále, pro všechny zájemce je od měsíce ledna až do konce měsíce března vyhlášená prémie 5 000,- Kč pro každého, kdo v jednom měsíci zaregistruje 20 přímých, platících klientů.

Reklama v ČR

reklama, marketing, PR, prezentace – Jednoduchý a přehledný seznam společností z oblasti reklamního trhu, médií, marketingu, internetu, PR, propagace a služeb s tím související. Vše o reklamě a pro reklamu na jednom místě … od výroby reklamy, tisk, zpracování grafiky po mediální zastoupení či zajištění potisku aj.

Silic média, čas na změnu

reklamní agentura, mediální agentura, reklama, rek – Pryč s předsudky, že zaběhnuté a tradiční je to nejlepší. Tento mýtus boří mladá mediální a reklamní agentura SILIC média, která se na našem trhu pohybuje teprve od roku 2009 a i za tuto krátkou dobu potvrdila, že nové věci se vyplatí vyzkoušet.

Načítání trvalo 0.0674 sekund.