+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

AP - účetnictví, finance

Klíčová slova: vedení účetnictví, vedení daňové evidence, mzdy

E-mail: info@apucetnictvi.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. prosince 2010

Popis: Kompletní služby a poradenství v oblasti účetnictví. Kvalitní vedení účetnictví, daňové evidence s přidanou hodnotou. Outsorcing účetnictví. Reporting. Přístup odkudkoliv. Daňová optimalizace. Kompletní vedení mezd a personalistiky s přidanou hodnotou. Mzdy na zakázky, střediska. Vyúčtování a podklady pro úřady práce, vyúčtování dotací na mzdy. Mzdové poradenství. Poradenství v oblasti ekonomických informačních systémů. Implementace a zavádění do provozu. Následná údržba a poradenství.

Web: www.apucetnictvi.cz

Další související informace

Admio s.r.o.

účetnictví, mzdy, platy, poradenství – Vedení účetnictví (podvojné účetnictví i daňová evidence). Zpracováváme mzdy a kompletní účetní i personální agendu pro mzdové účetnictví. Účetnictví vedeme průběžně s pravidelnými účetními uzávěrkami. Při účetnictví poskytujeme účetní poradenství.

Ucetni.cz - 1.Malešická

Učetnictví, mzdy, danová přiznání, poradenství – Komplexní služby v ekonomické oblasti. Účetnictví, zpracování veškerých daňových přiznání, mzdy a personalistika, zastupování před úřady. Dále nabízíme daňové a ekonomické poradenství, zajištění auditu, rekonstrukce a účetnictví. Ekonomický software.

Účetnictví Melicharová

vedení účetnictví – Zajišťujeme komplexní služby v oblasti daní a účetnictví, zpracování a podání veškerých daňových přiznání, odklad daňové povinnosti, zastupování klienta na úřadech, vedení účetnictví a daňové evidence, zpracování mezd, dohled a revize účetnictví.

Načítání trvalo 0.0590 sekund.