+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

APM SERVIS - Zdeněk Dvořá

Klíčová slova: opravy praček, servis praček, opravy praček praha,

E-mail: apm@agtoptip.eu

Datum vloľení do katalogu: 25. kv?tna 2010

Popis: Opravy praček, myček a sporáků provádíme více jak 30 let. Opravujeme spotřebiče různých značek, pračky, myčky, sušičky, sporáky, trouby. Servis praček ARDO, ZANUSSI, ELECTROLUX, WHIRLPOOL, SILTAL, PHILCO, GORENJE, CROSLEY, MALBER, ARISTON, INDESIT, AMICA, TATRAMAT, BEKO, ALTUS, IAR, SANCY, IGNIS. Poskytujeme kompletní servis, opravy, poradenství i prodej, dovoz a zajistíme zapojení nových spotřebičů. Opravu a návštěvu technika si můžete zajistit telefonicky, sdělíme odhadovanou cenu. Prodáváme náhradní díly na pračky, myčky, sušičky, sporáky, trouby.

Web: nahradni-dily-pracky.cz/

Další související informace

Hodinový manžel Praha

hodinový manžel Praha, drobná údržba, opravy – Drobná údržba pro domácnosti a firmy. Montážní, udržbářské, zahradnické práce a mnoho dalšího, to vše hodinový manžel zvládne. Provádíme drobné opravy, ale i velké akce. Specializujeme se na oblasti Praha a okolí.

Opravy počítačů Praha

opravy počítačů praha, opravy notebooků praha – Provádíme opravy počítačů a notebooků v Praze a okolí. Dokažeme vyřešit jakýkoliv problém s Vaším počítačem, notebookem či sítí(včetně připojení k internetu). Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoliv dotazem!

Servis a opravy nákladní

Servis nákladních vozidel, Opravy nákladních vozid – Naše společnost sídlí ve městě Praha a zajišťuje profesionální služby mezi které patří: servis nákladních vozidel, servis přívěsů i návěsů, opravy nákladních vozidel a diagnostika nákladních vozidel.

Načítání trvalo 0.0631 sekund.