+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

APM SERVIS - Zdeněk Dvořá

Klíčová slova: opravy praček, servis praček, opravy praček praha,

E-mail: apm@agtoptip.eu

Datum vloľení do katalogu: 25. kv?tna 2010

Popis: Opravy praček, myček a sporáků provádíme více jak 30 let. Opravujeme spotřebiče různých značek, pračky, myčky, sušičky, sporáky, trouby. Servis praček ARDO, ZANUSSI, ELECTROLUX, WHIRLPOOL, SILTAL, PHILCO, GORENJE, CROSLEY, MALBER, ARISTON, INDESIT, AMICA, TATRAMAT, BEKO, ALTUS, IAR, SANCY, IGNIS. Poskytujeme kompletní servis, opravy, poradenství i prodej, dovoz a zajistíme zapojení nových spotřebičů. Opravu a návštěvu technika si můžete zajistit telefonicky, sdělíme odhadovanou cenu. Prodáváme náhradní díly na pračky, myčky, sušičky, sporáky, trouby.

Web: nahradni-dily-pracky.cz/

Další související informace

Opravy praček Beroun

pračky , servis praček , opravy praček – Provádíme veškeré opravy a servis praček (Candy, Bosch, Aeg, Whirpoll atd.). Servis Vám zajístíme rychle a za velmi dobré ceny. Vaše spokojenost je naší prioritou. pračky , servis praček , opravy praček, servis beroun

Hodinový manžel Praha

hodinový manžel Praha, drobná údržba, opravy – Drobná údržba pro domácnosti a firmy. Montážní, udržbářské, zahradnické práce a mnoho dalšího, to vše hodinový manžel zvládne. Provádíme drobné opravy, ale i velké akce. Specializujeme se na oblasti Praha a okolí.

AGA Servis - Servis kotlů

servis plynových kotlů, opravy plynových kotlů – Provádíme odborný servis, opravy a montáže plynových kotlů v Praze a okolí. Zastupujeme v oboru servisu takové společnosti jako je Vailant, Junkers, Buderus, Dakon, Destila, Therm, Viadrus, John Wood, Karma, Mora, Gamat, Nefit, Protherm a mnoho dalších.

Načítání trvalo 0.1201 sekund.