+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Artex specialista na vedení účetnictví a zpracování mezd

Klíčová slova: Mzdy,účetnictví,vedení,mezd

E-mail: katalogy@seo-expert.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. ?nora 2012

Popis: Společnost Artex zajišťuje externí vedení účetnictví a zpracování mezd. Garantujeme zpracování účetnictví formou outsourcing. Šetříme Vaše výdaje a zlepšujeme kvalitu vedení účetnictví. Přeneste starost a za vedení účetnictví a zpracování mezd na nás.

Web: www.artex-ucetnictvi.cz

Další související informace

Keloccs.cz

mzdy, účetnictví, účetní program, výplatní páska – Účetnictví (i daňová evidence), Faktury vydané, Faktury přijaté, Pokladna, Banka včetně ABO, Skladové hospodářství, Mzdy a personalistika, Evidence majetku, CRM, Objednávky a zakázky, Servis (i autoservis), Kasa (maloobchodní prodej). Vyrábíme, dodáváme a servisujeme účetní programy. Máme více než 18 let zkušeností. Ekonomický informační systém KelWin je určen pro menší firmy, KelSQL pro větší organizace.

Účetnictví mzdy Praha

účetnictví, mzdy – Vedeme účetnictví podnikatelů (právnických i fyzických osob), příspěvkových organizací (školy, sociální ústavy), společenství vlastníků bytových jednotek a jiných neziskových organizací. Zpracováváme mzdy a personální agendu jak samostatně, tak i spolu s účetnictvím. Našim cílem je dlouhodobé udržení nadstandardní kvality poskytovaných služeb, za přijatelné ceny. Zkušenosti od roku 1994. Poctivost, pečlivost, diskrétnost a orientace na zákazníka jsou pro nás samozřejmostí. Více informací naleznete na našich stránkách.

Nauč-učto

Kurzy účetnictví, kurzy daňové evidence,účetnictví – Korespondenční kurzy účetnictví a daňové evidence. •Na základě objednávky vám bude zaslána 1 lekce na dobírku, případně mailem. •Po nastudování látky a vyřešení zadaných úkolů zašle klient zpět vyřešené úkoly. •Opravené a oznámkované úlohy vám zašleme zpět na vaši adresu i s novou lekcí. •Můžete pracovat v klidu a pohodlí domova s libovolným tempem. •Po absolvování celého kurzu vám bude vystaven „Certifikát o úspěšném absolvování kurzu“, který vám může samozřejmě pomoci i při hledání nového pracovního uplatnění.

Načítání trvalo 0.3827 sekund.