+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Autodoprava Škoda

Klíčová slova: autodoprava, Karlovy Vary, vyklízení, stěhování

E-mail: skoda.kv@volny.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. b?ezna 2009

Popis: Dodávková a nákladní autodoprava. Přeprava materiálu a zboží, zásobování, stěhování, vyklízení sklepů, půd, bytových a nebytových prostor, odvoz starých praček, lednic, koberců, nábytku. Dále doprava písku, betonu, štěrku, zeminy a odvoz suti, stavebního odpadu. Používáme vozy Ford Transit 350L (vysoký, dlouhý, cca.12m3, nosnost 1.5t) a Multicar sklápěč (nosnost 1.8t). Pro více informací navštivte naše internetové stránky: www.AutodopravaSkoda.cz

Web: www.autodopravaskoda.cz/

Další související informace

Autodoprava a stěhování

autodoprava,expresní,přeprava,stěhování,brno, – Malá nákladní autodoprava, přeprava zboží a nákladů do 1000 Kg, malé levné stěhování, odvoz odpadu na Ekodvůr, pronájem dodávky nebo pic-upu s řidičem, expresní přeprava zásilek, kurýrní a další služby v regionu Brno, Jižní Morava, ČR i zahraničí. Potřebujete převézt Vaše zboží, nebo jiný malý náklad v rámci Brna, nebo až na druhý konec republiky? Chcete aby byl Váš náklad dopraven vpořádku a včas na místo určení a po celou dobu přepravy mít jistotu, že je pojištěný a v rukou zodpovědného dopravce? Přepravíme Vaše zboží do 1000 Kg v Brně, České republice i Evropě rychle, levně a spolehlivě. Stěhujete se do nového podnájmu, nebo na studentskou kolej a potřebujete rychle a levně převézt to nejpotřebnější? Chcete přestěhovat malou kancelář nebo provozovnu, nebo jen odvézt starou válendu, ledničku a další vybavení na chalupu, a nevíte kdo by Vám pomohl? Nabízíme Vám malé levné stěhování nábytku a dalšího vybavení bytu či kanceláře za mini ceny. Nevíte co udělat s Vaší starou ledničkou, počítačem, nábytkem, nebo postelí? Máte spoustu nepotřebných věcí a rádi byste se jich rychle, jednoduše a zároveň ekologicky zbavili? Zajistíme odvoz Vašich dosloužilých počítačů, kancelářské techniky, domácích spotřebičů, nábytku a podobného odpadu k ekologické likvidaci na sběrný Ekodvůr. Váš řidič si vzal dovolenou, nebo ho sklátila chřipka? Nevíte kdo by Vám zajel na poštu a odvezl všechny ty balíky a dopisy? Nebo jen potřebujete někoho s autem k ruce, kdo by jel třeba do velkoskladu pro zboží, nebo do stavebnin pro materiál a pomohl Vám? Objednejte si auto, pick-up nebo dodávku s řidičem pomocníkem, který přiveze, odveze a pomůže s čím budete potřebovat. Chcete rychle doručit důležité dokumenty obchodnímu partnerovi, nebo poslat klientovi smlouvu k podepsání a obratem ji přivézt zpět? Potřebujete rozvézt firemní zásilky mezi pobočkami, nebo dovézt hotové zakázky Vašim zákazníkům a zůstali jste na to sami? Doručíme vše, od drobností až po paletu rychle a spolehlivě.

Stěhování bytu

Stěhování bytu, stěhování, bytové stěhování – Naši profesionální pracovníci zabalí a přestěhují vše, co potřebujete. Dokumenty, nábytek, vybavení i těžká břemena. Díky moderním a bezpečným technologiím převozu a balení můžeme bez úhony převést.

Autodoprava Liberec

Autodoprava, jeřáb, Auto s rukou – Zajištujeme nákladní autodopravu a přepravu zboží auty s hydraulickou rukou a jeřáby. Naše firma autodoprava Martin Šťástka Vám může nabídnout své služby v oblasti přepravy zboží, nakládky, vykládky, práce s hydraulickou rukou, jeřábem. Naše služby zajišťujeme vozy SCANIA s hydraulickou rukou s nosností vozu 8,5 tuny ,SCANIA s hydraulickou rukou s nosností vozu 14 tun a SCANIA s jeřábem s nosností vozu 14 t.

Načítání trvalo 0.0577 sekund.