+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Autodoprava Škoda

Klíčová slova: autodoprava, Karlovy Vary, vyklízení, stěhování

E-mail: skoda.kv@volny.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. b?ezna 2009

Popis: Dodávková a nákladní autodoprava. Přeprava materiálu a zboží, zásobování, stěhování, vyklízení sklepů, půd, bytových a nebytových prostor, odvoz starých praček, lednic, koberců, nábytku. Dále doprava písku, betonu, štěrku, zeminy a odvoz suti, stavebního odpadu. Používáme vozy Ford Transit 350L (vysoký, dlouhý, cca.12m3, nosnost 1.5t) a Multicar sklápěč (nosnost 1.8t). Pro více informací navštivte naše internetové stránky: www.AutodopravaSkoda.cz

Web: www.autodopravaskoda.cz/

Další související informace

Stěhování Plzeň

stěhování, vyklízení, výkup, zdarma, odvoz,doprava – Stěhování a vyklízení bytů, kanceláři, domů atd. sedm dní v týdnů, 24 hodin denně. Objednávejte či posílejte dotazy kdykoliv. Svátky, patra či víkendy ZDARMA. Výkup nábytku a elektroniky vyplácíme hotově na ruku. Celá ČR.

doprava stěhování B+E

autodoprava, stěhování v brně, vyklízení Brno – Společnost doprava stěhování B+E Brno působí v oblaasti autodoprava stěhování v Brně od roku 2005. Stěhujeme byty, kanceláře, společnosti, vyklízíme pozůstalosti. Dále přepravujeme stroje, nástroje, klavíry, trezory a jiné atypické předměty. Sídlem společnosti je Brno, působíme však po celé ČR a v zahraničí.

Autodoprava Liberec

Autodoprava, jeřáb, Auto s rukou – Zajištujeme nákladní autodopravu a přepravu zboží auty s hydraulickou rukou a jeřáby. Naše firma autodoprava Martin Šťástka Vám může nabídnout své služby v oblasti přepravy zboží, nakládky, vykládky, práce s hydraulickou rukou, jeřábem. Naše služby zajišťujeme vozy SCANIA s hydraulickou rukou s nosností vozu 8,5 tuny ,SCANIA s hydraulickou rukou s nosností vozu 14 tun a SCANIA s jeřábem s nosností vozu 14 t.

Načítání trvalo 0.0583 sekund.