+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Autodoprava Škoda

Klíčová slova: autodoprava, Karlovy Vary, vyklízení, stěhování

E-mail: skoda.kv@volny.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. b?ezna 2009

Popis: Dodávková a nákladní autodoprava. Přeprava materiálu a zboží, zásobování, stěhování, vyklízení sklepů, půd, bytových a nebytových prostor, odvoz starých praček, lednic, koberců, nábytku. Dále doprava písku, betonu, štěrku, zeminy a odvoz suti, stavebního odpadu. Používáme vozy Ford Transit 350L (vysoký, dlouhý, cca.12m3, nosnost 1.5t) a Multicar sklápěč (nosnost 1.8t). Pro více informací navštivte naše internetové stránky: www.AutodopravaSkoda.cz

Web: www.autodopravaskoda.cz/

Další související informace

Realitní kancelář Karlovy

realitná kancelář, karlovy vary – Jsme česká nezávislá realitní společnost která působí v Karlových Varech, ale i po celé ČR. Společnost, jejímž cílem je potěšit každého zájemce o pořízení domova. Společnost jejímž cílem je potěšit každého vlastníka nemovitosti, který se ji rozhodl prodat nebo pronajmout. Uvědomujeme si zodpovědnost i důvěru, kterou do nás klienti vkládají. Proto stále hledáme nové cesty jak poskytnout našim zákazníkům lepší služby.

Stěhování bytu

Stěhování bytu, stěhování, bytové stěhování – Naši profesionální pracovníci zabalí a přestěhují vše, co potřebujete. Dokumenty, nábytek, vybavení i těžká břemena. Díky moderním a bezpečným technologiím převozu a balení můžeme bez úhony převést.

Konzultační centrum

autodoprava,konzultace,přeprava,poradenství – Naše společnost nabízí zejména tyto služby - Konzultační služby pro začínající řidiče v nákladní autodopravě do 3,5 tuny (tj. dodávková vozidla), kompletní individuální zaškolení pro zahájení podnikání v tomto oboru v moderní kanceláři v P-1. Dozvíte se, jak zahájit podnikání, právní náležitosti, jaké jsou průměrné sazby, výdělky, náklady, prověřené spedice - prolustrujeme i Vámi dodanou, jaké nástrahy na budoucí řidiče čekají, čemu se vyvarovat, na co si dát pozor, přepravní dokumenty, smlouvy, pojištění.

Načítání trvalo 0.0857 sekund.