+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Autodoprava Škoda

Klíčová slova: autodoprava, Karlovy Vary, vyklízení, stěhování

E-mail: skoda.kv@volny.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. b?ezna 2009

Popis: Dodávková a nákladní autodoprava. Přeprava materiálu a zboží, zásobování, stěhování, vyklízení sklepů, půd, bytových a nebytových prostor, odvoz starých praček, lednic, koberců, nábytku. Dále doprava písku, betonu, štěrku, zeminy a odvoz suti, stavebního odpadu. Používáme vozy Ford Transit 350L (vysoký, dlouhý, cca.12m3, nosnost 1.5t) a Multicar sklápěč (nosnost 1.8t). Pro více informací navštivte naše internetové stránky: www.AutodopravaSkoda.cz

Web: www.autodopravaskoda.cz/

Další související informace

Stěhování bytu

Stěhování bytu, stěhování, bytové stěhování – Naši profesionální pracovníci zabalí a přestěhují vše, co potřebujete. Dokumenty, nábytek, vybavení i těžká břemena. Díky moderním a bezpečným technologiím převozu a balení můžeme bez úhony převést.

Autodoprava, zemní práce

kontejner,avia,bagr,materiál,doprava,autodoprava – Přeprava veškerého sypkého materiálu, suti a UNC bagrů do 3,5 tuny. Zařizujeme kontejnery i s uložením odpadu. Provozujeme dodávku s úložnou plochou 4 europalety. Provozujeme zemní práce s bagry, CAT (bobek), pásové rýpadlo o hmotnosti 3,5 tuny.

Autodoprava Liberec

Autodoprava, jeřáb, Auto s rukou – Zajištujeme nákladní autodopravu a přepravu zboží auty s hydraulickou rukou a jeřáby. Naše firma autodoprava Martin Šťástka Vám může nabídnout své služby v oblasti přepravy zboží, nakládky, vykládky, práce s hydraulickou rukou, jeřábem. Naše služby zajišťujeme vozy SCANIA s hydraulickou rukou s nosností vozu 8,5 tuny ,SCANIA s hydraulickou rukou s nosností vozu 14 tun a SCANIA s jeřábem s nosností vozu 14 t.

Načítání trvalo 0.0573 sekund.