+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Autopůjčovny - katalog

Klíčová slova: Autopůjčovna, katalog, půjčovny automobilů, Praha,

E-mail: info@internet-wifi.eu

Datum vloľení do katalogu: 9. ledna 2009

Popis: Ručně tříděný katalog autopůjčoven podle měst či krajů v České republice a na Slovensku. Přímé objednání osobních vozidel, luxusních limuzín i s řidičem, mikrobusů a dodávek. Názory a zkušenosti klientů, včetně doporučení, diskuzní fórum.

Web: www.autopujcovna-autopujcovny.co.uk

Další související informace

Čištění kanalizace Praha

čištění, kanalizace, praha, instalatéři, odpady, – Od roku 2002 zajišťujeme čištění kanalizace a odpadů v Praze a okolí. Díky dlouholetým zkušenostem v oboru provádíme čištění kanalizace a odpadů s vysokou mírou profesionality a s použitím špičkové technologie. Používáme speciální stroje vhodné pro čištění kanalizace a odpadů, frézování a vložkování kanalizace.Ve vaší nemovitosti zajistíme průzkumy a revize kanalizace a trasování kanalizačního potrubí. Zajistíme dále instalace rozvodů kanalizace a odpadů v domech, bytech, provozovnách, rekonstrukce nebo výměnu kanalizace vč. stoupaček a přípojek. Na přání dodáváme protihlukovou kanalizaci, zajistíme i montáž tlakové kanalizace s příslušenstvím. Provádíme servis a opravy kanalizačních čerpadel, přečerpávacích zařízení značek GRUNDFOS, SANIBROY, WILO aj.

Opravy aut Kukelka

Opravy aut, autoservis, servis vozidel, Praha – Provádíme opravy všech osobních a dodávkových vozidel, mechanické, klempířské i elektrikářské práce. Příprava a vyřízení STK, diagnostika motorů, laserová geometrie, odtahová služba 24 hodin denně. Praha 9.

Běžné a soudní překlady

soudní překlad,překlad z anj, překlad z čj, – Nabízíme běžné, soudně ověřené, právní a další specializované překlady z angličtiny do češtiny a naopak. Máme bohaté zkušenosti a kvalita, odbornost, rychlost a flexibilnost jsou pro nás samozřejmostí.

Načítání trvalo 0.0651 sekund.