+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

AVT, s.r.o.

Klíčová slova: nádrže, plastová nádrž, plastové nádrže

E-mail: babak@avthk.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. b?ezna 2009

Popis: Výroba z plastů. Technologická zařízení pro odsávání a čištění odpadních plynů, vzduchu, čištění a úpravu vody, pro galvanizovny, skladování chemikálií. Plastové nádrže, plastová vzduchotechnika. Montáže plastových potrubních rozvodů, svařování potrubí.

Web: www.avthk.cz

Další související informace

Jímky

jímka, jímky, plastové jímky, plastová jímka – Plastová jímka firmy Vodní zdroje Ekomonitor Chrudim slouží k akumulaci dešťových nebo odpadních splaškových vod malých zdrojů znečištění. Jímky můžete použít jako vyvážecí jímky, retenční nádrže, požární nádrže, kalové jímky. Objednávejte u nás, nebo nezávazně poptejte. * dešťové zdrže * čerpací jímky * jiné

Plastové okna a dveře

plastové okna, plastová okna, plastová dveře – Českou výrobní a obchodní společnost se zaměřením na výrobu plastů pro stavebnictví. Společnost nabízí plastové okna a balkónové dveře, plastové vchodové dveře, plastové profily, plastové trubky, polypropylen.

Miamont.cz plastová okna

plastová okna, plastové dveře, realizace staveb – Realizujeme plastová, hliníková a dřevěná okna pro váš dům, rekreační, komerční nebo ostatní objekty. Dále dodáváme zimní zahrady, garážová vrata, střešní okna, rolety, sítě proti hmyzu, žaluzie a vnitřní a venkovní parapety.

Načítání trvalo 0.0637 sekund.