+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Betonové výrobky

Klíčová slova: betonové šachty, betonové studny, betonové výrobky

E-mail: obchod@dcpraha.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. dubna 2010

Popis: Naše družstvo se zabývá výrobou a prodejem betonových výrobků. V naší nabídce naleznete betonové výrobky jako jsou například betonové kanalizační šachty a studny, poklopy kanalizačních šachet, betonové dlaždice, zámková dlažba, betonové tvárnice, obrubníky a krajníky a další betonové výrobky.

Web: www.dcpraha.cz/

Další související informace

Stropy.name - stropy

stropy betonové železobetonové, prefabrikované – Stropy - informační portál o stropech. Možnost zadání poptávky. Keramické stropy Miako, železobetonové, monolitické stropy, prefabrikované stropy, stropy z předpjatého betonu spirol, hurdis do I profilů, partek

Betonové jímky, žumpy

betonové jímky, žumpy, septiky, retenční nádrže, – Vyrábíme betonové prefabrikáty - jímky, žumpy, septiky a nádrže včetně usazení a montáže. Nabízíme a montujeme velkoobjemové retenční nádrže pro zachycení vody a žumpy z dílů k rodinným domům. Komplexní služby při realizaci žump, septiků a jímek.

Betonové podlahy

betonové podlahy, betonová podlaha – Podlahy jsou nejdůležitější součástí každé stavby. Betonové podlahy jsou charakteristické odolností, pevností a dlouhou životností. Odpovídají nejmodernějším požadakům, jsou vyráběny z nejkvalitnějších surovin.

Načítání trvalo 3.5963 sekund.