+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bezpečnostní agentura ABL

Klíčová slova: bezpečnostní agentura bezpečnost ostraha security

Datum vloľení do katalogu: 1. ?ervna 2010

Popis: Bezpečnostní agentura ABL nabízí komplexní bezpečnostní služby jako jsou fyzická bezpečnost - strážce, technická bezpečnost, ostraha a zabezpečení budov a majetku, ale i údržba a technická správa nebo vymáhání pohledávek. Kromě standardních služeb jsou v portfoliu i další speciální služby – zajištění společenských akcí, detektivní služby nebo psychodiagnostiku. Mezi významné klienty patří obchodní centra, kancelářské budovy, hotely, průmyslové zóny nebo logistická centra.

Web: www.abl.eu/

Další související informace

Rovelcz.cz, kování

Bezpečnostní kování, kliky, dveře, rotex – ROVEL CZ s.r.o. je společnost, jejíž činnost je spojena s českým výrobcem firmou ROSTEX. Svým zákazníkům nabízíme široký výběr nábytkového a panikového kování, zámků, bezpečnostních a interiérových dveří.

I.B.S.A. - czech, s.r.o.

Bezpečnostní agentura Praha, Detektiv Praha, Bodyg – Společnost, která vznikla spojením několika prestižních agentur zabývajících se komerční bezpečností si klade za cíl prosadit se nejen kvalitou a flexibilitou poskytovaných služeb, ale hlavně individuálním přístupem k řešení problémů každého konkrétního klienta.

Načítání trvalo 0.0863 sekund.