+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bezpečnostní agentura ABL

Klíčová slova: bezpečnostní agentura bezpečnost ostraha security

Datum vloľení do katalogu: 1. ?ervna 2010

Popis: Bezpečnostní agentura ABL nabízí komplexní bezpečnostní služby jako jsou fyzická bezpečnost - strážce, technická bezpečnost, ostraha a zabezpečení budov a majetku, ale i údržba a technická správa nebo vymáhání pohledávek. Kromě standardních služeb jsou v portfoliu i další speciální služby – zajištění společenských akcí, detektivní služby nebo psychodiagnostiku. Mezi významné klienty patří obchodní centra, kancelářské budovy, hotely, průmyslové zóny nebo logistická centra.

Web: www.abl.eu/

Další související informace

Au Pair Agentura

au pair aupair agentura – Online au pair agentura snadným celosvětovým servisem. Najděte si svoji rodinu a staňte se au pair.

Specialista na marketing

agentura doplňování zboží, BTL agentura – Nabízíme v Čechách a na Slovensku full servis v oblasti Sales Promotion. Marketingové aktivity: ochutnávky, prezentace, sampling, kuponing, eventy, soutěže, road show. Obchodní aktivity: merchandising, pronájem obchodních zástupců, sběr dat.

PhDr. Františka Hroník

psychologie práce, agentura Motiv P. – Oficiální stránky PhDr. Františka Hroníka, jednatele a ředitele agentury Motiv P. V současnosti je jednou z největších osobností v oblasti psychologie práce v České republice i na Slovensku, o čemž svědčí i jeho nominace na manažera roku 2008

Načítání trvalo 2.6646 sekund.