+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Byt na investici

Klíčová slova: koupit, pronajmout, byt, výnosnost, výnos, investi

E-mail: registrace@bytnainvestici.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. ledna 2011

Popis: Jak bezpečně investovat do nemovitostí. Zdarma články, postupy, metody a tipy zkušených investorů. Jak najít, bez rizika koupit a za tržní nájemné se ziskem pronajímat byty.Jak bezpečně investovat do nemovitostí.

Web: www.bytnainvestici.cz

Další související informace

Nové Perspektivy - reality České Budějovice

reality, dům, byt, pronájem, České Budějovice – Realitní společnost - profesionál na trhu s realitami. V naší nabídce naleznete na prodej, převod či pronájem reality jako byt, rodinný dům, vila, chata, chalupa, rezidenční bydlení, mezonetové jednotky, pozemky (stavební, zemědělské, zahrádkářské, komerční), VIP reality, historické objekty. Nabízíme vlastní, ale i smluvní, developerské projekty, znalecké posudky, cenové mapy a odhady, finanční a ekonomické poradenství, poradenství v oblasti územní architektury, realit, správa a identifikace nemovitostí pro pozemkový fond ČR.

Smlouva o pronájmu

koupit, pronajmout, byt, výnosnost, výnos, investi – Vzor neprůstřelné nájemní smlouvy. Zdarma články, postupy, metody a tipy zkušených investorů do nemovitostí. Jak najít, bez rizika koupit a za tržní nájemné se ziskem pronajímat byty. Zdarma články, postupy, metody a tipy zkušených investorů do nemovitostí.

Načítání trvalo 0.0557 sekund.