+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Caspi s.r.o. - Úklidy

Klíčová slova: caspi, úklidová firma, úklidové služby, úklid

E-mail: uklid@caspi-servis.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. ??jna 2009

Popis: Caspi s.r.o. se zabývá úklidovými službami, logistikou, prací ve skladech, prací se zbožím, zednickými pracemi, atd. V rámci poskytovaných služeb se naše úklidová firma snaží poskytnout komplexní úklidové práce, a proto při úklidu budov zajišťujeme kompletní denní úklid vnitřních a venkovních ploch, včetně jednorázových úklidů spojených s provozem budovy.

Web: caspi-servis.cz

Další související informace

Čištění koberců

úklid, uklid, úklidová firma, úklidové firmy, – Allservices úklidová firma Praha. Allservices je nonstop úklidová firma působící v Praze a Středočeském kraji. Provádíme jednorázový i opakovaný úklid kanceláří, firem, domů, bytů, institucí. Provozujeme půjčovnu úklidové techniky a prodej úklidové a čistící techniky a úklidovách strojů. Provádíme: čištění koberců, čištění čalounění, čištění žaluzií, čištění vzduchotechniky, čištění strojů, čištění olejových gastro filtrů a digestoří, mytí oken, vyklízení, vysoušení, přistavení kontejneru, úklid po vytopení, úklid po vyhoření. Nabízíme kvalitu za dobrou cenu. Jsme členy asociace Čištění a úklidu a také HKČR.

Era-star, s.r.o.

stehovani, malovani, uklid, praha, stredni, cechy – Nabízíme profesionální stěhování bytových i nebytových prostor pro firmy i domácnosti v Praze i celé ČR. Malování bytů a kanceláří, lakování a úklid po malířích. Zajištění mytí oken, vyklízení a montování nábytku. Platný ceník služeb na našem webu.

Úklid Richard Homola

úklid hustopeče, úklid, hospodyně, mytí oken. – Úklid domácností a komerčních prostor. Mytí oken. Čištění koberců, čalounění, interiérů vozidel a autobusů. Péče o Váš vozový park. Správa a údržba nemovitostí. Půjčovna strojů Kärcher. Kompletní úklidový servis.

Načítání trvalo 0.3412 sekund.