+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Černá listina firem a podnikatelů

Klíčová slova: Černá, listina, podvod, trestní, zákon, dluh

E-mail: podvodne.firmy@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. ?ervna 2011

Popis: Černá listina firem, podnikatelů, černá listina dlužníků. Seznam firem, které mohou poškozovat podnikání nekalou hospodářskou soutěží, využívat podvodné metody, nedodržovat ústní smlouvy a dohody. Černá listina podnikatelských subjektů.

Web: www.vymahani-pohledavky.cz/cerna-listina-firem.7/

Další související informace

Jak chránit vaši firmu

právo, obchodní, pracovní, zákon, předpis, autorsk – Jak chránit vaši firmu před nástrahami obchodního, pracovního, průmyslového a daňového práva. Skrytá nebezpečí ve vaší firmě. Nebezpečné nástrahy pracovního práva. Jak účinně chránit své nápady a majetek.

Progress Reality s.r.o.

prodej nemovitostí, pronájem bytů, výkup nemovitos – Progress Reality s.r.o. je realitní kancelář se sídlem v Praze. Zaměřujeme se na prodej bytů, pronájem bytů, prodej a pronájem domů. Naše služby v realitách lze využít i při zájmu o poskytnutí Vaší nemovitosti k prodeji či pronájmu. Zprostředkujeme pro Vás pronájem či prodej, komerčních prostor v Praze, ale i celé České Republice. Samozřejmě se zabýváme i prodejem či pronájmem rekreačních objektů jako jsou chaty, chalupy. Zajistíme prodej Vaší nemovitosti, či pozemku s komplexních právním servisem.

Účetnictví a daně

Accounting,tax,účetní,daňová přiznání,outsourcing – Zajišťujeme komplexní služby v oblasti vedení a rekonstrukce účetnictví, daňové evidence, zpracování mezd a daňových přiznání pro malé a střední firmy. Účetní služby poskytujeme v Plzni a okolí, Praze a Středočeském kraji.

Načítání trvalo 0.0534 sekund.