+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Cheops Gs Grafické a DTP

Klíčová slova: DTP studio,Tisk,Grafické studio,logotypy,Tiskoviny

E-mail: cheops-gs@cheops-gs.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. dubna 2009

Popis: Naší hlavní činností je kreativní grafická tvorba (například návrhy logotypů, tiskovin, grafické manuály), DTP (sazba a příprava pro tisk), oblast internetu - webové prezentace, malonákladový tisk, velkoplošný digitální tisk, řezaná reklama (polepy aut, výloh atd.).

Web: www.cheops-gs.cz

Další související informace

CHAMELEON PRINT s.r.o.

tisk, ofsetová tiskárna, lentikulár, PVC samolepky – V moderní UV ofsetové tiskárně, Jsme připraveni Vám nabídnout špičkovou kvalitu a rychlost tisku i na neotřelé materiály, lentikulární fólie, PVC samolepky, PVC fólie, transparentní fólie, metalické, holografické a jakékoliv jiné PP, HPS

Reklama pro Vás

tisk, tiskové služby, polygrafie, letáky, katalogy – Nabízíme kompletní polygrafické – tiskové služby. Tiskneme katalogy, letáky, plakáty, samolepky a jiné firemní tiskoviny. Dodací lhůta 4 dny u většiny zakázek. Dále se zabýváme tvorbou www stránek, PPC reklamou a prodejem reklamních předmětů.

prací Praha rychle a kvalitně

Diplomové,práce,tisk,vazba,vazby – Zajišťujeme vazby a tisk diplomových prací Praha či jiné tiskařské, kopírovací a knihařské služby s možností expres termínů již do 1 hodiny. Objednávejte vazby diplomových prací Praha za exkluzivní ceny online z pohodlí Vašeho domova a vazba diplomové práce Praha Vás nezklame!

Načítání trvalo 0.0567 sekund.