+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Cheops Gs Grafické a DTP

Klíčová slova: DTP studio,Tisk,Grafické studio,logotypy,Tiskoviny

E-mail: cheops-gs@cheops-gs.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. dubna 2009

Popis: Naší hlavní činností je kreativní grafická tvorba (například návrhy logotypů, tiskovin, grafické manuály), DTP (sazba a příprava pro tisk), oblast internetu - webové prezentace, malonákladový tisk, velkoplošný digitální tisk, řezaná reklama (polepy aut, výloh atd.).

Web: www.cheops-gs.cz

Další související informace

CHAMELEON PRINT s.r.o.

tisk, ofsetová tiskárna, lentikulár, PVC samolepky – V moderní UV ofsetové tiskárně, Jsme připraveni Vám nabídnout špičkovou kvalitu a rychlost tisku i na neotřelé materiály, lentikulární fólie, PVC samolepky, PVC fólie, transparentní fólie, metalické, holografické a jakékoliv jiné PP, HPS

Stírací losy, šanony, pe

grafické studio, polygrafické studio, refos, vizit – Nabízíme komplexní služby v oblasti DTP, tisku a reklamních předmětů. V předtiskové přípravě grafický návrh, sazbu, zlom, sken foto, osvit na film nebo osvit tiskových desek CTP. Jsme schopni realizovat tisk a propagační výrobky v mnoha druzích např. klasický merkantil, letáky, katalogy, knihy, brožury, časopisy, pohledy, plakáty do formátu B1 100 x 70 cm, Zjednodušeně řečeno od vizitky až po billboard.

Načítání trvalo 0.3858 sekund.