+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chladící zařízení

Klíčová slova: gastro zařízení, chladící zařízení, chladničky

E-mail: info@gastro4u.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. kv?tna 2011

Popis: Chladící zařízení je součástí naší bohaté nabídky pro restaurace, bary či hotely. Najdete u nás chladničky a mrazničky různých typů. Ať už tedy sháníte menší chladničku do baru nebo objemnější mrazák do restaurace, pak si zajisté vyberete u nás.

Web: www.gastro4u.cz

Další související informace

Vytápění, klimatizace

dodávky, stavby, zařízení, vzduchotechnika, větrán – Vzduchotechnická firma - SORKE s.r.o. Pardubice dodává ventilátory, rekuperátory, ohřívače vzduchu a klimatizaci. Větrání, teplovzdušné vytápění a chlazení efektivně využívající vloženou energii. Nízká spotřeba energie a rekuperace tepla či chladu.

Chladicí vitríny

Nosreti, chladici vitriny, gastro – Oddělení NOSRETI - GASTRO nabízí chladicí zařízení pro gastronomické provozy a prodejny - např. chladicí vitríny. Na základě vašich požadavků vám připravíme nabídku na míru. Chladicí vitríny lze napojovat do libovolných celků.

Demag.sk - jeřáby, zvedací a manipulační technika Demag

DEMAG, DEMAG cranes, jeřáby, zdvihací zařízení, ma – Společnost MD-MAX, s.r.o. se zabývá dodávkou, montáží a servisem jeřábů, zdvihacích zařízení, manipulační techniky, jeřábových drah a ocelových konstrukcí Demag Cranes AG. Smluvní obchodní zastoupení společnosti Demag v SR. Zajišťujeme jedno a dvoj nosníkové mostové jeřáby, portálové jeřáby, konzolové jeřáby, sloupové otočné jeřáby, nástěnné otočné jeřáby, zdvihací a manipulační přípravky pro přenášení a zvedání břemen, Dodávka, montáž, údržba jeřábů a jeřábových drah, výroba a montáž ocelových konstrukcí.

Načítání trvalo 0.0635 sekund.