+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chladící zařízení

Klíčová slova: gastro zařízení, chladící zařízení, chladničky

E-mail: info@gastro4u.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. kv?tna 2011

Popis: Chladící zařízení je součástí naší bohaté nabídky pro restaurace, bary či hotely. Najdete u nás chladničky a mrazničky různých typů. Ať už tedy sháníte menší chladničku do baru nebo objemnější mrazák do restaurace, pak si zajisté vyberete u nás.

Web: www.gastro4u.cz

Další související informace

Revize plynu a revize plynových kotlů, plynových zařízení a plynových spotřebičů

revize plynových zařízení, revize plynových spotře – Provádíme výchozí i pravidelné revize plynových zařízení, revize plynových spotřebičů, plynových kotlů, revize plynu bez výkonového omezení.revize plynových zařízení, revize plynových spotřebičů, revize plynových kotlů, revize plynu, revize kotelen, revize elektrických a plynových strojů

Tažné zařízení Origo Auto

Tažné zařízení, montáž tažného zařízení, montáže – Nabízíme tažná zařízení Brink a tažná zařízení Westfalia. Poskytujeme i montáž tažného zařízení . Naše firma má na montáž tažného zařízení certifikaci. Mezi nejprodávanější tažná zařízení patří -tažná zařízení Octavia, tažná zařízení Fabia a tažná zařízení Ford.

TENcom Trade - slaboproud

Slaboproudá technika, telekomunikační zařízení, za – TENcom Trade dodává svá zařízení prakticky všem významným telekomunikačním firmám, ale i koncovým zákazníkům. Další aktivitou je výroba a vývoj převodníků RS232/ TCP/IP protokol a síť Ethernet, komplexní dodávky slaboproudých technologií pro zákazníky firmy, dodávky pobočkových ústředen pro hotely a kancelářské budovy, kabeláže slaboproudých rozvodů a zabezpečovací techniky.

Načítání trvalo 3.0915 sekund.