+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chytrá angličtina

Klíčová slova: výuka angličtiny, angličtina, výuka

E-mail: taxus@taxus.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. ?ervna 2008

Popis: První angličtina, která vás opravdu bude bavit. Ušetříte až 90% vašeho času. Nejúčinnější a nejpohodlnější metoda bez biflování slovíček a bez gramatiky. Novinka. Na trhu od dubna 2008. Vyzkoušejte si demoverzi. Více informací na tel.: 800 182 987

Web: www.chytraanglictina.cz

Další související informace

Jazyková škola

výuka angličtiny, intenzivní kurzy AJ, pobytové ku – Jazyková škola IN-TENSE nabízí především pobytové kurzy angličtiny. IN-TENSE Vám zajistí opravdu efektivní a intenzivní výuku ve velmi malých skupinách o počtu 2 -5 lidí. Součástí kurzů jsou i hodiny face to face, neboli jeden na jednoho, což je nejlepší forma výuky. Pokud chcete Vaši angličtinu posunout na vyšší úroveň, jsme tu pro Vás.

Top-Angličtina.cz

angličtina, výuka angličtiny, lektor angličtiny – Výuka angličtiny v Praze. Profesionální lektoři, kteří dojedou až za vámi. Vyučujeme opravdovou moderní angličtinu, kterou mluví rodilí mluvčí. Výuka probíhá za pomocí velmi kvalitních učebnic a výukových materiálů.

Výuka angličtiny

Výuka angličtiny – Potřebujete se naučit perfektně anglicky? Nebo hledáte pouze doučování? S obojím vám pomůže naše firma nabízející, jak výuky angličtiny, tak i její doučování. Potřebujete se naučit perfektně anglicky? Nebo hledáte pouze doučování? S obojím vám pomůže naše firma nabízející, jak výuky angličtiny, tak i její doučování.

Načítání trvalo 0.0580 sekund.