+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chytrá dezinfekce

Klíčová slova: dezinfekcni prostredek, dezinfekcni prostredky

E-mail: seo_chytradezinfekce@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. ??jna 2013

Popis: Chirox - širokospektrální dezinfekce pro likvidaci bakterií, virů, kvasinek, plísní, mykobakterií a sporů. Univerzální bezpečný dezinfekční přípravek. Díky přírodnímu původu je navíc aktivní kyslík šetrný k vám, vašemu okolí, ale i k přírodnímu prostředí.

Web: www.chytradezinfekce.cz

Další související informace

Dedra Innovations

Bytová drogerie, úklidové a čistící prostředky – Internetový prodej české ekologické drogerie, kosmetiky a nevšedních doplňků do domácnosti. Možnost spolupráce a nákupu za velkoobchodní ceny. V pohodlí Vašeho domova si u nás můžete objednat: ekologickou bytovou kosmetiku a drogerii české značky a užitečné doplňky do Vaší domácnostioriginální dekorace pro Váš interiér a domovnevšední a neokoukané dárky pro Vás, Vaši rodinu a blízké přátelé.

Drogerie ATET

drogerie,papírnictví,čistící prostředky – Drogerie ATET nabízí svým zákazníkům široký výběr drogistického a papírenského zboží, hygienických potřeb a dalšího zboží za skvělé ceny. Čistící prostředky,čističe na WC, osvěžovače vzduchu, úklidové pomůcky, prostředky na nádobí, do myček,prací prostředky

Amway Home

Amway, Amway home, čistící prostředky – Čistící prostředky řady Amway Home obsahují aktivní biologické složky z přírodních zdrojů. Výrobky jsou účinné, koncentrované, biologicky odbouratelné a dermatologicky testované.Čistící prostředky řady Amway Home obsahují aktivní biologické složky z přírodních zdrojů. Výrobky jsou účinné, koncentrované, biologicky odbouratelné a dermatologicky testované.

Načítání trvalo 0.0599 sekund.