+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Čištění kanalizace Praha

Klíčová slova: čištění kanalizace, kanalizace, tlakové čištění ka

Datum vloľení do katalogu: 26. srpna 2009

Popis: Čištění kanalizace bytové, domovní, venkovní. Tlakové a strojní čištění kanalizace. Prohlídky videokamerou, poradenství, opravy a montáže, havarijní služba. Instalatérské práce. Rychlý příjezd bez příplatku.

Web: www.cistic-viktor.cz

Další související informace

Vše pro kanalizace

čištění, frézování, opravy, kanalizace – Vyrábíme a prodáváme techniku určenou pro čištění, monitorování, frézování a opravy kanalizací. Průběžně přicházíme se stále novými technickými přístupy, metodami a řešeními, které se týkají našeho výrobního programu a služeb. Sledujeme technologický vývoj a reagujeme na něj. A to vše ve snaze být stále lepší a odpovědnější ve vztahu k zákazníkovi.

Blesková oprava kanalizace

Elektrikář, instalatér, topenář, kanalizace – Měl k Vám dorazit elektrikář, topenář nebo instalatér, ale nestalo se tak? Trápí Vás protékající kanalizace či se rozbila pračka? Oprava elektrospotřebičů, montáž elektrospotřebičů, servis, provoz a výstavba topení či vodoinstalace a další řemeslné práce nemusí být během na dlouhou trať. Gamaterm je zde pro Vás 24 hodin denně včetně svátků a víkendů. Gamaterm je garancí předem stanovené ceny a vysoké odbornosti. Kontaktujte nás.

Voda, topení, plyn

Voda, topení, plyn, kanalizace, stavební práce – Nejen ve městě Žďár nad Sázavou a okolí provádíme montáže vody, odpadů, kanalizace či topení. Provádíme také zednické práce, jako jsou rekonstrukce bytů, bytových jader, koupelen, i celých domových prostor. Realizujeme také montáže solárních panelů, vzduchotechniky, stlačeného vzduchu a mnoho dalších služeb.

Načítání trvalo 0.0631 sekund.