+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Čištění koberců a čalouně

Klíčová slova: čištění koberců,čištění čalounění,čištění

E-mail: uklidovy-servis@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. dubna 2009

Popis: Čištění koberců. Jsme specializovaná firma, která nabízí čištení koberců a čalouněných materiálů. Čištění koberců provádíme špickovými stroji KARCHER. Používaná chemie zajištuje ten nejlepší možný výsledek s ohledem na druh materiálu

Web: www.cistenikobercu.cz

Další související informace

Úklid a údržba nemovitost

Čištění, koberců, čalouněného, nábytku, mytí – Naše úklidová firma je řešením pro údržbu, čistotu a hygienu. Jedná se o firemní budovy, domy, byty, kanceláře, interiéry nákladních a osobních automobilů u zákazníka nebo u nás. Činnosti-mytí oken a výloh, čištění koberců a čalouněného nábytku, kompletní úklid domů, údržba zeleně, sečení, provzdušňování, vertikutace, válcování, odmechování, odplevelení, hnojení trávníků, projektování a zakládání zahrad, střih živých plotů a keřů, čištění bazénů, zajištění občerstvení a projekce při firemních nebo domácích akcích.

free mobile text sms

Professional, mobile, text message, sending – Highly powerful PC Mobile SMS software facilitates users That Deliver bulk text messages like advertisements, market news, product Campaigns, invitations.Most effective pc to mobile sms is very useful for different enterprises to easily reach their target customers and promote their products.

Vypraný koberec

Čištění koberců – Peníze Vám nevypereme, ale s koberci to umíme! Naše firma je vycvičená na boj proti špíně a roztočům ve vašich kobercích, matracích... Naše dvojí, mokro-suché tepování, zajistí skutečné výsledky, nechceme Váš koberec jen pokropit!

Načítání trvalo 0.3069 sekund.