+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Čištění odpadů a kanaliza

Klíčová slova: čištění odpadů, čištění kanalizací, instalatéři

E-mail: info@abc-instalateri.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. listopadu 2009

Popis: Čištění odpadů a kanalizací, havarijní servis nonstop levně - Praha a okolí. Tel. 603 264 217, 732 738 983. Revize kamerou vč. záznamu, čištění tlakovou vodou, opravy kanalizace, instalatérské a topenářské práce. Zmrazovací technika.

Web: www.abc-instalateri.cz

Další související informace

Stěhování bytů Praha

Stěhování bytů, stěhování kanceláří, stěhování – Stěhování bytů Praha: Stěhování bytů, stěhování kanceláří Praha a celá Čr. Stěhování těžkých břemen, stěhování nábytku ( zajistíme odvoz zakoupeného nábytku ). Vyklízení bytu a kanceláří, vyklízení sklepů i půdy, odvoz na skládky, sběrných dvorů

Foukaná minerální izolace

izolace, foukaná izolace, zateplení, tepelná izola – Provádíme tepelné izolace střech pomocí foukané izolace minerální vatou. Foukaná izolace je efektivní díky svým výborným izolačním vlastnostem, tvarové stálosti i dlouhé živostnosti. Foukaná izolace je odolná vůči plísním, hnilobě i škůdcům. Je vyrobena z nehořlavého materiálu.

KK-Opravář

Opravy, opravář, opraváři, zámečníci, instalatéři – Poskytujeme drobné opravy a údržbu Vaší domácnosti. Potřebujete hodinového manžela? Dále nabízíme zámečnické, instalatérské a úklidové práce jako výměnu baterií, opravu kapajících kohoutků nebo vyčištění odpadů.

Načítání trvalo 0.3584 sekund.