+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Čištění Znojmo - Novotný

Klíčová slova: Čištění koberců znojmo, čištění sedaček znojmo,

Datum vloľení do katalogu: 30. z??? 2011

Popis: Již řadu let se zabýváme mokrým čištěním koberců a sedacích souprav známé jako mokré vysávání nebo také extrakční čištění. Tuto službu provádíme ve Znojmě a okolí. Čistit lze široké spektrum domácího vybavení od koberců, sedacích souprav, křesel, čalouněných židlí až po matrace. Kromě čistění na zakázku poskytujeme také zapůjčení strojů na 24 h.

Web: www.cisteniznojmo.wz.cz/

Další související informace

Ekosystem.cz

cisteni odpadnich vod, cisteni zemin – Ekosystem poskytuje odstraňování ekologických zátěží průmyslových podniků, likvidaci následků havárií způsobených únikem škodlivin do horninového prostředí a dodávku technologických celků pro čištění odpadních komunálních vod, dále pak pro úpravu pitné a procesní vody. Součástí činnosti společnosti je produkce výrobků z plastů pro vodohospodářské účely.

Čištění koberců

čištění koberců, čištění sedaček, mytí oken, – Nabízíme čištění koberců, sedaček a ostatního čalouněného nábytku, kompletní čištění interiérů automobilů a mytí oken. Úklidové služby pro domácnost i firmy provádíme v Praze a okolí. Máme krátké objednávací lhůty a pevně stanovené ceny.

Čištění koberců Tišnov

čištění koberců Tišnov, čištění sedačky Tišnov, – Nabízíme Vám profesionální vyčištění Vašeho koberce, textilní či kožené sedačky, nebo kompletního interiéru Vašeho automobilu. Své služby nabízíme v Jihomoravském kraji a Kraji Vysočina. Veškeré služby nabízíme přímo u Vás!

Načítání trvalo 3.3973 sekund.