+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

čistící prostředky

Klíčová slova: čistící prostředky, úklidová technika

E-mail: nadja940@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. srpna 2011

Popis: Společnost JHI s.r.o. je rodinnou firmou poskytující služby a podporu v různých oborech. Dodáváme kamerové systémy pro manipulační a dopravní techniku, chemické čistící prostředky, úklidovou techniku.

Web: www.jhi.cz

Další související informace

PROFISTROJE.CZ

komunální lesní zahradní zemědělská technika stroj – Informační server profesionálních strojů - komunální, lesní, zahradní a zemědělská technika. Podrobné informace a prodejci - sekačky, ridery, drtiče, štěpkovače, vertikutátory, křovinořezy, motorové pily, traktory, sněhové frézy aj.

Kärcher, čisticí stroje

Kärcher, čisticí stroje, čisticí technika – Internetový obchod s výrobky Kärcher nabízí spolehlivé a výkonné čisticí stroje, vysavače, myčky, stroje na čištění koberců, podlahové mycí stroje a zametací stroje. Hotelové vysavače jsou vybaveny mikrofiltry pro zachycení velmi malých nečistot a mikroorganismů včetně roztočů. Průmyslové vysavače jsou vhodné pro vysávání hrubých nečistot a kapalin všeho druhu.

Dílenské technologie a te

nástroje, lisy, stroje, dílna, dílenská technika – Dodáváme nástroje na ohraňovací lisy Amada-Promecam, Wila-Trumpf, Beyeler, LVD, Safan, Darley, Ermak, Weinbrenner, Durmazlar, Baykal,EHT, CBC a další.V naší nabídce ohraňovacích nástrojů najdete sortiment standardních i speciálních nástrojů, včetně atypických dle přání zákazníka.Dále nabízíme použité stroje a to především vysekávací a ohraňovací lisy.

Načítání trvalo 2.7800 sekund.