+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Čistírna oděvů daJa

Klíčová slova: rychločistírna Praha, čistírna Praha, čistírna

E-mail: seo@neofema.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. listopadu 2010

Popis: Čistírna oděvů Daja působí ve službách v Praze od roku 1990. Za tuto dobu získala ocenění pro svoje stabilně prvotřídní služby a udržuje si nadále vysoký standard. Rychločistírna oděvů V Celnici3,Praha 1

Web: cistirna-odevu-daja.cz

Další související informace

Levné letenky Francie

letenky, Francie, Praha, levné, ubytování – Pokud chcete jet na parádní výlet do Francie, měli byste se zamyslet i nad tím, jak je nejlepší do tohoto evropského státu cestovat. My vám doporučujeme, abyste zvolili letadlo, protože je to nejlepší dopravní prostředek. Letadlo vám navíc může nabídnout takovou bezpečnost, kterou v jiném dopravním prostředku nebudete mít. Díky letadlu se tak do Francie dostanete bez problémů a včas. Francie je navíc moc krásná země, a tak své koupi letenek nebudete litovat.

Levné letenky Německo

letenky, Německo, Praha, levné, ubytování – Pokud přemýšlíte o tom, že byste mohli jet do Německa na dovolenou, tak tak rozhodně udělejte. Německo je totiž moc hezká země, kde máte možnost navštívit celou řadu hezkých míst, která se vám na dlouhou dobu vryjí do paměti. Německo tak rozhodně stojí za vaši návštěvu. Pokud jste se tedy rozhodli, že na svou dovolenou pojedete do Německa, tak tam určitě leťte letadlem, protože je to nejrychlejší způsob dopravy do Německa, s nímž budete spokojeni.

Likvidace odpadu Praha

likvidace odpadu Praha, likvidace suti Praha – Likvidace odpadu Praha: likvidace odpadu a suti, zajistíme i stěhování nábytku, vyklízení pozůstalosti, bourací práce. Likvidace odpadu, odvoz na skládku, sběr odpadů na stavbách i ostatních plochách. Odpady naložíme, odvezeme a zlikvidujeme dle zákona o odpadech.

Načítání trvalo 0.0658 sekund.