+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Clip-in, dokonalý účes

Klíčová slova: clip-in, prodlužování vlasů

E-mail: regpr@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. ?ervna 2013

Popis: Nejste spokojená se svými vlasy? Chcete to změnit? Není nic jednoduššího. Clip – in účesy a sady vám vlasy jednoduše prodlouží. Vaše komlexy a noční můry z nedokonalých vlasů zmizí. Clip – in vás učiní krásnou a žádoucí. Clip – in je nejšetrnější a nejlepší metoda prodlužování vlasů. Chcete dlouhé, krásné vlasy? Díky metodě Clip – in budete mít dlouhé vlasy během několika minut. Clip – in účesy jsou účesy pro moderní ženu.

Web: clipinucesy.cz/9-melirovane-clip-in-ucesy

Další související informace

Prodlužování vlasů

prodlouzeni vlasu, prodluzovani vlasu,mikro ring – Studio krásné vlasy - prodloužení vlasů metodou micro ring. Prodloužení micro ring je metoda za studena, šetří Vaše vlasy. Ve svém studiu kladu velký důraz zejména na individuální přístup - jsem schopna se i přizpůsobit vaším náročným požadavkům.

Bohemia Bus

autobusová doprava, pronájem autobusu/ů – Provozujeme zahraniční a tuzemskou zájezdovou autobusovou dopravu kvalitními autobusy Neoplan již od roku 1996. Zajišťujeme autobusovou dopravu na zájezdy různého typu, okružní jízdy, transfery, firemní akce a další.

Alu kola Praha

alu kola Praha, alu disky Praha, alu disky – Alu kola Praha: alu kola a disky, prodej, lakování, leštění, oprava i svařování. Alu kola a disky pro všechny typy osobních a užitkových vozidel. Veškeré úpravy laku alu kol ( lakování, lakován, retuš laku ), opravy ( tepelnou metodou bez porušení struktury disku ), svařování a navařování hliníku a jeho slitin. Prodej, výměna, úschovna pneu a alu disků.

Načítání trvalo 0.0800 sekund.