+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Comprende?

Klíčová slova: Marketing, reklama, analýza, spotřebitel, značka

E-mail: comprende@comprende.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. z??? 2009

Popis: Comprende? je marketingová konzultační společnost. Zabýváme se analýzou chování spotřebitelů a následnou aplikací mechanismů k jeho ovlivnění. Vytváříme a kultivujeme značky, uvádíme nové produkty na trh a zvyšujeme jejich prodej. Svými komunikačními nástroji udržujeme svěží dialog s vašimi zákazníky a dbáme na to, aby se vaše produkty trvale uchytily v jejich myslích.

Web: www.comprende.cz/

Další související informace

Grafické studio

Tvorba www, Reklama, Obaly, Tiskoviny, Grafika – Reklamní agentura tvořící kreativní řešení v oblasti reklamy, firemní grafický design, logotypy, katalogy, plakáty, obaly. Tvoříme propagační tiskoviny a reklamní předměty. Tvorba www stránek a optimalizace SEO.

Data Mind s.r.o.

analytik, analýza dat, analýza, analýzy, CRM, data – Data Mind s.r.o. se specializuje na analýzy dat, data mining a marketingové analýzy. Naším posláním je poskytovat analýzu a řešení všech otázek spojených s CRM, obsluhou zákazníka. Měříme a sledujeme loajalitu zákazníků i zaměstnanců. Orientujeme se na poznání zákazníků, vyhodnocování a optimální cílení komunikace.

Načítání trvalo 0.3534 sekund.