+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

CZ-BALIK.CZ

Klíčová slova: přeprava, sledování zásilek, poslat balík, cena

E-mail: seo-czbalik@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. ??jna 2013

Popis: Mezinárodní expresní přeprava balíků. Balík si vyzvedneme na Vámi určené adrese a přes naše partnery FEDEX, DHL, UPS, PPL a DHL ho doručíme adresátovi kdekoli v Evropě, Americe, Asii, Austrálii nebo Africe.

Web: www.cz-balik.cz

Další související informace

Autodoprava a stěhování

autodoprava,expresní,přeprava,stěhování,brno, – Malá nákladní autodoprava, přeprava zboží a nákladů do 1000 Kg, malé levné stěhování, odvoz odpadu na Ekodvůr, pronájem dodávky nebo pic-upu s řidičem, expresní přeprava zásilek, kurýrní a další služby v regionu Brno, Jižní Morava, ČR i zahraničí. Potřebujete převézt Vaše zboží, nebo jiný malý náklad v rámci Brna, nebo až na druhý konec republiky? Chcete aby byl Váš náklad dopraven vpořádku a včas na místo určení a po celou dobu přepravy mít jistotu, že je pojištěný a v rukou zodpovědného dopravce? Přepravíme Vaše zboží do 1000 Kg v Brně, České republice i Evropě rychle, levně a spolehlivě. Stěhujete se do nového podnájmu, nebo na studentskou kolej a potřebujete rychle a levně převézt to nejpotřebnější? Chcete přestěhovat malou kancelář nebo provozovnu, nebo jen odvézt starou válendu, ledničku a další vybavení na chalupu, a nevíte kdo by Vám pomohl? Nabízíme Vám malé levné stěhování nábytku a dalšího vybavení bytu či kanceláře za mini ceny. Nevíte co udělat s Vaší starou ledničkou, počítačem, nábytkem, nebo postelí? Máte spoustu nepotřebných věcí a rádi byste se jich rychle, jednoduše a zároveň ekologicky zbavili? Zajistíme odvoz Vašich dosloužilých počítačů, kancelářské techniky, domácích spotřebičů, nábytku a podobného odpadu k ekologické likvidaci na sběrný Ekodvůr. Váš řidič si vzal dovolenou, nebo ho sklátila chřipka? Nevíte kdo by Vám zajel na poštu a odvezl všechny ty balíky a dopisy? Nebo jen potřebujete někoho s autem k ruce, kdo by jel třeba do velkoskladu pro zboží, nebo do stavebnin pro materiál a pomohl Vám? Objednejte si auto, pick-up nebo dodávku s řidičem pomocníkem, který přiveze, odveze a pomůže s čím budete potřebovat. Chcete rychle doručit důležité dokumenty obchodnímu partnerovi, nebo poslat klientovi smlouvu k podepsání a obratem ji přivézt zpět? Potřebujete rozvézt firemní zásilky mezi pobočkami, nebo dovézt hotové zakázky Vašim zákazníkům a zůstali jste na to sami? Doručíme vše, od drobností až po paletu rychle a spolehlivě.

ART-SPEED, s.r.o.

přeprava, mezinárodní i vnitrostátní zasilatelství – Přepravy zásilek po Evropě se zaměřením na Rusko, Ukrajinu, Kazachstán a další státy SNS včetně Balkánu. Podle velikosti a charakteru zásilky navrhneme nejvhodnější druh a způsob přepravy, provedeme cenovou kalkulaci, zajistíme celní služby a pojištění zásilky. Zajistíme i přepravy nebezpečného zboží (ADR) a nadrozměrné náklady.

Načítání trvalo 0.0676 sekund.