+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dolphin consulting s.r.o.

Klíčová slova: cognos, business intelligence, datové sklady, busi

E-mail: Registrace.Odkazu@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. kv?tna 2011

Popis: Konzultační společnost zaměřená na obor Business Intelligence, pokrývající celé portfolio služeb zaměřených na řízení výkonnosti podniku. Integrace dat v datových skladech, plánování, analýza, reporting, tvorba skórkaret a dashboardů.

Web: www.dolphinconsulting.cz

Další související informace

Dignita, s.r.o.

datové schránky, elektronický digitální podpis, – Společnost Dignita, s.r.o. se stala lídrem na trhu v oblasti datových schránek a elektronického podpisu, díky novému projektu www.recomando.cz a novým produktům PDF Signer, SecurePack. Jedná se o programy s jednoduchou obsluhou, ale s poměrně bohatými funkcemi. Od základního podepsání eletronickým podpisem po kontrolu správnosti el. podpisu a ověření certifikátů.

Logistika a skladování Servant

sklady, skladování, skladovací areál, sklady Praha – Firma Servant, a.s. nabízí sklady a skladovací areály pro uskladnění textilu, alkoholu, drogerie aj. Kromě skladování firma Servant poskytuje i další služby jako je doprava, celní deklarace, rozesílání zásilek, balení, kolkování atd.

Datahousing.cz - služba s

Servery, server housing, datové centrum, hosting, – Zabýváme se poskytováním serverů pro vaše webové stránky nebo servery pro vaše firmy. Tyto servery mohou sloužit jako zálohovací médium. Servery jsou chráněny záložní energií USP, máte zde přístup 24/7 a ostraha je elektronická. Služby jsou ve třech variantách a to MINI, STANDART, PROFI.

Načítání trvalo 3.4758 sekund.