+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dolphin consulting s.r.o.

Klíčová slova: cognos, business intelligence, datové sklady, busi

E-mail: Registrace.Odkazu@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. kv?tna 2011

Popis: Konzultační společnost zaměřená na obor Business Intelligence, pokrývající celé portfolio služeb zaměřených na řízení výkonnosti podniku. Integrace dat v datových skladech, plánování, analýza, reporting, tvorba skórkaret a dashboardů.

Web: www.dolphinconsulting.cz

Další související informace

Sklady k pronájmu

vyhledávání, sklad, sklady, skladové, pronájem – Vyhledávání moderních skladových a průmyslových prostor. Informace o volných nemovitostech, skladech a halách. Vyjednávání komerčních podmínek u skladů a skladových, výrobních a logistických prostor. Realitní poradenství pro industriální nemovitosti.

Business angels

business angel, hledám investora, hledám peníze – Společnost 7i Advisors, s.r.o. je poradenská společnost poskytující služby v oblasti návrhu strategie rozvoje firem, restrukturalizací,akvic, zprostředkování majetkových vstupů a různých forem financování společností. Poskytujeme zprostředkování financování formou business angels.

Logistika a skladování Servant

sklady, skladování, skladovací areál, sklady Praha – Firma Servant, a.s. nabízí sklady a skladovací areály pro uskladnění textilu, alkoholu, drogerie aj. Kromě skladování firma Servant poskytuje i další služby jako je doprava, celní deklarace, rozesílání zásilek, balení, kolkování atd.

Načítání trvalo 0.0700 sekund.