+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Domácí masáže Pavel Lingr

Klíčová slova: Masáž, Masáže, Masér, Masáže Praha, Masáž Praha, M

E-mail: info@domacimasaze.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. listopadu 2009

Popis: Domácí masáže Pavel Lingr, masér poskytuje masáže a rekondiční služby v pohodlí Vašeho domova v lokalitách Praha, Hradec Králové, Pardubice, Poděbrady atd. Domácí masáže Pavel Lingr, masér poskytuje masáže a rekondiční služby v pohodlí Vašeho domova v lokalitách Praha, Hradec Králové, Pardubice, Poděbrady atd.

Web: www.domacimasaze.cz/

Další související informace

Salon Lea

kosmetika, pedikúra, manikúra, masáže – Salon Lea - kosmetický salon v centru Prahy. Nabízíme kosmetické ošetření pleti, chemický peeling, mikrodermabrazi, prodej kosmetiky zn. Janssen, suchou i mokrou pedikúru, klasickou i japonskou manikúru P-shine, stejně jako nejrůznější druhy masáží...

Salon U Zlatého klíče

kosmetika, líčení, vizážistika, masáže, pedikúra – Kosmetické služby, prodej pěstící kosmetiky a poradenství v oblasti správné péče o pleť. Líčení a vizážistika, foto make-up. Masážní procedury pro celé tělo. Suchá přístrojová pedikúra a klasická manikúra. Reflexní terapie.

Kosmetický salon Šárka

kosmetika, masáže, manikura, pedikura – Kosmetický salon Šárka vám nabízí vedle běžných kosmetických služeb také masáže, japonskou manikuru P-shine, pedikuru, depilace nebo trvalou na řasy. Dále nabízí poradenství v oblasti líčení a vizáže.

Načítání trvalo 0.0582 sekund.