+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

drfoto.cz

Klíčová slova: Fotografování,dětí,novorozenců,kojenců,doma

E-mail: info@drfoto.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. z??? 2009

Popis: Narodilo se Vám mininko? Chce zachytit tyto neopakovatelné okamžiky a nemůžete, nebo nechcete cestovat za fotografem do ateliéru? Pokud ano, jsem tu pro Vás. Zabývám se fotografováním dětí, zejména novorozenců a kojenců v pohodlí Vašeho domova

Web: www.drfoto.cz

Další související informace

Dětský koutek Bačkorka

hlídání,hlídací,agentura,koutek,dětí,dětský – Zajišťujeme hlídání dětí od 2 do 10 let ve vlastních prostorách v centru města. Nabízíme vyzvedávání dětí ze škol a školek a dopravení do Bačkorky. Péči o děti zajistí zkušené pracovnice se zdravotním a pedagogickým vzděláním.

Alu kola Praha

alu kola Praha, alu disky Praha, alu disky – Alu kola Praha: alu kola a disky, prodej, lakování, leštění, oprava i svařování. Alu kola a disky pro všechny typy osobních a užitkových vozidel. Veškeré úpravy laku alu kol ( lakování, lakován, retuš laku ), opravy ( tepelnou metodou bez porušení struktury disku ), svařování a navařování hliníku a jeho slitin. Prodej, výměna, úschovna pneu a alu disků.

NajduTe.cz - Lokalizace mobilního telefonu

lokalizace,mobilní,telefon,sledování,ochrana,dětí – Lokalizace mobilního telefonu je nová služba, díky které zjistíme za 9,5 sekundy, kde se nachází Vaše dítě. Sledování mobilního telefonu slouží jako ochrana dětí, díky které může policie ČR okamžitě jednat. Chraňte Vaše nejbližší! K aktivaci služby stačí jedno zavolání.

Načítání trvalo 0.3096 sekund.