+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Echo Příbram

Klíčová slova: cd, dvd, echo, příbram, musicshop, nákup cd, prode

E-mail: info@echopb.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. ?ervna 2008

Popis: Vítejte na stránkách naší firmy Echo Příbram, která se od roku 1994 zabývá prodejem audio a video nosičů všech druhů : (CD,DVD,BD,LP,MC,VHS) a nepochybně také všech žánrů a stylů. Klasiky, Rocku, Popu, Metalu, Jazzu, Funku, Soulu až k dnešním novým směrům a trendům jako jsou: House, Trance Hip Hopu & Rnb.... Fungujeme jako klasický obchod, na skladě máme stálou nabídku cca 7000 titulů . Krom běžné nabídky všech českých vydavatelů a distributorů máme dovoz na méně dosažitelné a raritní tituly, vydaných pro jiné trhy (USA, Japonsko atd.) Jako doplňkový prodej Vám můžeme nabídnout : prázdná média, různé reklamní předměty (trička, mikiny, placky).

Web: www.echopb.cz

Další související informace

Střechy Praha 4

střechy Praha 4, zateplení střechy Praha 4 – Střechy Praha 4: zateplení střechy a prodej střešní krytiny, izolačních materiálu na zateplení střechy, podkroví. Zajištění pokládky střešní krytiny a zateplení střechy, podkroví i půdy. Nadkrokevní izolace střechy a kvalitní střešní krytina umožní domácnostem snížit náklady za energii.

free mobile text sms

Professional, mobile, text message, sending – Highly powerful PC Mobile SMS software facilitates users That Deliver bulk text messages like advertisements, market news, product Campaigns, invitations.Most effective pc to mobile sms is very useful for different enterprises to easily reach their target customers and promote their products.

Načítání trvalo 0.4249 sekund.