+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Echo Příbram

Klíčová slova: cd, dvd, echo, příbram, musicshop, nákup cd, prode

E-mail: info@echopb.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. ?ervna 2008

Popis: Vítejte na stránkách naší firmy Echo Příbram, která se od roku 1994 zabývá prodejem audio a video nosičů všech druhů : (CD,DVD,BD,LP,MC,VHS) a nepochybně také všech žánrů a stylů. Klasiky, Rocku, Popu, Metalu, Jazzu, Funku, Soulu až k dnešním novým směrům a trendům jako jsou: House, Trance Hip Hopu & Rnb.... Fungujeme jako klasický obchod, na skladě máme stálou nabídku cca 7000 titulů . Krom běžné nabídky všech českých vydavatelů a distributorů máme dovoz na méně dosažitelné a raritní tituly, vydaných pro jiné trhy (USA, Japonsko atd.) Jako doplňkový prodej Vám můžeme nabídnout : prázdná média, různé reklamní předměty (trička, mikiny, placky).

Web: www.echopb.cz

Další související informace

Progress Reality s.r.o.

prodej nemovitostí, pronájem bytů, výkup nemovitos – Progress Reality s.r.o. je realitní kancelář se sídlem v Praze. Zaměřujeme se na prodej bytů, pronájem bytů, prodej a pronájem domů. Naše služby v realitách lze využít i při zájmu o poskytnutí Vaší nemovitosti k prodeji či pronájmu. Zprostředkujeme pro Vás pronájem či prodej, komerčních prostor v Praze, ale i celé České Republice. Samozřejmě se zabýváme i prodejem či pronájmem rekreačních objektů jako jsou chaty, chalupy. Zajistíme prodej Vaší nemovitosti, či pozemku s komplexních právním servisem.

Stěhování bytů Praha

Stěhování bytů, stěhování kanceláří, stěhování – Stěhování bytů Praha: Stěhování bytů, stěhování kanceláří Praha a celá Čr. Stěhování těžkých břemen, stěhování nábytku ( zajistíme odvoz zakoupeného nábytku ). Vyklízení bytu a kanceláří, vyklízení sklepů i půdy, odvoz na skládky, sběrných dvorů

Účetnictví a daně

Accounting,tax,účetní,daňová přiznání,outsourcing – Zajišťujeme komplexní služby v oblasti vedení a rekonstrukce účetnictví, daňové evidence, zpracování mezd a daňových přiznání pro malé a střední firmy. Účetní služby poskytujeme v Plzni a okolí, Praze a Středočeském kraji.

Načítání trvalo 0.1073 sekund.