+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Edimex s.r.o. - vedení účetnictví

Klíčová slova: ready made společnosti, zakládání společností, pos

E-mail: info@edimex-sro.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. dubna 2013

Popis: Společnost EDIMEX spol. s r.o. byla založena v roce 1992 a jako taková patří v oblasti poskytování komplexního podnikatelského poradenství mezi nejdéle působící společnosti na českém trhu. Společnost EDIMEX spol. s r.o. byla založena v roce 1992 a jako taková patří v oblasti poskytování komplexního podnikatelského poradenství mezi nejdéle působící společnosti na českém trhu.

Web: www.edimex-sro.cz

Další související informace

Profesionální založení sp

ready made, založení společnosti, poskytnutí sídla – Profispolečnosti.cz s.r.o. - profesionální založení společnosti a prodej ready made s.r.o. i a.s, poskytnutí sídla, nominačné služby. Založení společnosti a prodej ready made s.r.o. i a.s. snadno a rychle.

firmy4you.cz-s.r.o.,a.s.

ready made společnosti, s.r.o., a.s. – Pořiďte si firmu - ready made společnost s ručením omezeným nebo ready made akciovou společnost zapsanou v obchodním rejstříku ještě dnes! firmy4you.cz - prodej ready made společností, firmy na prodej, zakládání společností, správa společností, elektronicky, pohodlně, efektivně, spolehlivě.

Společnosti pro Vás

založení společnosti, ready made společnosti, sídl – Zakládání a prodej ready - made společností s ručením omezeným a akciových společností. Prodej s.r.o. a a.s. realizujeme do 24 hodin. Společnosti mají zcela splacený základní kapitál, a jsou bez závazků. Poskytujeme i virtuální sídlo firmy.

Načítání trvalo -96.85 sekund.