+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Efektivní nákup

Klíčová slova: outsourcing nákupu, snižování nákladů,

E-mail: info@efektivninakup.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. z??? 2010

Popis: Zabýváme se outsourcingem nákupu, poradenstvím v oblasti nákupu a snižování nákladů, organizací výběrových řízení. outsourcing nákupu, snižování nákladů, zdarma nástroje pro efektivní nákup, organizace výběrových řízení, poradenství v oblasti nákupu, vyjednávání s dodavateli, průzkum trhu, analýza výdajů, zvyšování zisku a konkurenceschopnosti, úspora času,

Web: www.efektivninakup.cz

Další související informace

Outsourcing ve zpracování

personalistika, účetnictví, outsourcing – Program Mzdy Vema je nejpoužívanějším softwarem pro výpočet mezd v ČR a SR. Srdečně Vás zveme na podzimní prezentace programu Mzdy. Program Mzdy Vema je nejpoužívanějším softwarem pro výpočet mezd v ČR a SR. Srdečně Vás zveme na podzimní prezentace programu Mzdy.

E Cigareta

E Cigareta, Cigarety, Elektronická cigareta, – Informační blog který pojednává k tématu cigarety. Najdete zde historii cigaret, tabáku a také více informací k novému trendu kterým je elektronická cigareta. Dnešní E cigareta je původem z číny ovšem patent vůbec první E cigarety byl vyroben už dříve. Více info najdete na mém blogu.

APARTMÁNY ČESKÝ RÁJ v Lomnici nad Popelkou

APARTMÁNY ČESKÝ RÁJ,ubytování v Lomnici nad – Nově vystavený apartmánový dům v centru Českého Ráje .Apartmánový dům se skládá ze 2 samostatných apatmánových jednotek.Každá z nich disponuje kompletně vybaveným kuchynským koutem(lednice,mikrovlná trouba,kávovar,myčka),pohodlným rozkládací 2 lůžkem,TV se satelitem, ložnicí s manželskou postelí,sociálním zařízením,WIFI připojení zdarma.Kapacita každého aparmánu je max 5 osob.(2+3,4+1).K odpočinku a relaxaci slouží upravené terasy okolo domu.Velmi vhodné pro náročné klienty.

Načítání trvalo 3.2066 sekund.