+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ekologická likvidace voz

Klíčová slova: Ekologická likvidace vozidel zdarma, autovraků.

E-mail: ekolikvidacevozidel@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. dubna 2012

Popis: Ekologická likvidace vozidel zdarma, autovraků. Odtahová služba pro vozy určené k likvidaci. Protokol o likvidaci, který obdržíte při přijetí vozu k likvidaci slouží jako důležitý dokument potřebný k trvalému vyžezení vozidla na dopravním inspektorátě (registr vozidel) a také pro pojišťovnu.

Web: www.ekologickalikvidacevozidla.cz

Další související informace

Gerasro

Ekologická likvidace vozidel zdarma – Chcete se zbavit svého auta, nevíte jak, proto je tady pro Vás ekologická likvidace vozidel zdarma. U nás dostanete za váš vrak ještě 500Kč a odvoz zdarma, rozebereme Vaše auto dle platných podmínek EU.

HM Cars Fiat

fiat, fiat predaj, predaj áut nitra, fiat nitra – Predajca a sprostredkovateľ servisu osobných a úžitkových áut značiek Fiat, predaj nových a aj jazdených vozidiel. Naším cieľom je poskytnúť klientom komplexné služby. V našom servise poskytujeme všetky štandardné servisné úkony rýchloservisu a kompletný servis osobných a ľahkých úžitkových vozidiel.

HM Cars Volvo

volvo, volvo predaj, volvo nitra, volvo servis – Predajca a sprostredkovateľ servisu osobných áut značiek Volvo, predaj nových a jazdených vozidiel. Naším cieľom je poskytnúť klientom komplexné služby. V našom servise poskytujeme všetky štandardné servisné úkony rýchloservisu a kompletný servis osobných a ľahkých úžitkových vozidiel.

Načítání trvalo 0.0703 sekund.