+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Elektrické rozvaděče

Klíčová slova: elektrorozvaděče, elektrické rozvaděče

E-mail: elektrotrend@elektrotrend.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. z??? 2010

Popis: Hlavní činností firmy ELEKTROTREND s.r.o. Je výroba elektrorozvaděčů jak silových, tak pro MaR. Vyrábíme rozvaděče pro vybavení rozvoden pro průmyslové a obchodní firmy. Mezi další naše činnosti patří elektromontážní práce.

Web: www.elektrotrend.cz/

Další související informace

Profi nářadí Bosch

elektrické aku nářadí bosch metabo dewalt skil – Internetový obchod s nabízí profi elektrické a aku nářadí značky Bosch, Metabo, Dewalt a Skil a to jak pro profesionální řemeslníky, tak pro domácí dílny. Nářadí prochází neustálými inovacemi, aby uspokojilo požadavky zákazníků.

Ruční elektrické nářadní

ruční nařádí, elektrické nářadí, eshop – Naleznete zde široký sortiment ručního elektrické nářadí od vyhlášených firem.Dále pak domácí potřeby zahradní nářadí a od firmy Fiskars domovní bezpečnostní techniku, přístroje pro dům i zahradu,žebříky od firmy Brennenstuhl.

Řezání laserem Doucha

kovovýroba, řezání, laserem, laserové, rozvaděče – Mezi nabízené služby společnosti Doucha patří kovovýroba, řezání laserem, rozvaděče a jejich výroba, vysekávání a ohýbání plechů, svařování a navařování, lisování matic a šroubů, prášková lakovna – práškové lakování a zámečnictví.

Načítání trvalo 2.3505 sekund.