+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Elektromontáže Zlín

Klíčová slova: Elektrikář Zlín,Elektromontáže Zlín

E-mail: o.kucera@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. dubna 2010

Popis: Provádíme elektromontáže domovní i průmyslové, TV/SAT a datové rozvody, kamerové systémy, EZS, pojizdné brány, ozvučení malých prostor,neviditelné ploty na hlídání psů a koček. Drobné stavební práce.

Web: www.kucera-elektroprace.kvalitne.cz

Další související informace

Elektrikář Brno

elektrikar Brno elektromontáže elektroinstalace – Provádíme elektromontáže a elektroinstalace po celém Brně a okolí. Kompletní elektroinstalace rodinných domů a bytů. Revize elektrických zařízení, elektrických vedení a hromosvodů. Měření a regulace elektrických vedení a zařízení.

zasklení lodžií okna

zasklení lodžie, zasklení balkonu, okna, zlín – provádíme zasklení lodžií, zasklení balkonů, hliníkové okna, plastové okna, zimní zahrady, prosklené ploty. nabízíme tyto služby za velmi výhodné ceny. Realizace v celém zlínském kraji , ale také i v jiných krajích

Malíři Zlín

malíři Zlín – Malíři Zlín jsou profesionálové každým coulem. Malíři Zlín spolehlivě a kvalitně – motto, které nás charakterizuje. Po dokončené práci provedeme úklidové práce. Firmám i domácnostem nabízíme pravidelné úklidové služby a máme pro Vás připraveny slevové balíčky.

Načítání trvalo 0.0562 sekund.