+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Era-star, s.r.o.

Klíčová slova: stehovani, malovani, uklid, praha, stredni, cechy

E-mail: stehovani-malovani@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. prosince 2008

Popis: Nabízíme profesionální stěhování bytových i nebytových prostor pro firmy i domácnosti v Praze i celé ČR. Malování bytů a kanceláří, lakování a úklid po malířích. Zajištění mytí oken, vyklízení a montování nábytku. Platný ceník služeb na našem webu.

Web: www.stehovani-malovani.cz

Další související informace

Michna,advokátní kancelář

Advokát, advokátní kancelář, Praha, Ostrava, právo – Právní služby - najdeme, doporučíme a realizujeme to nejlepší řešení Vaší situace nebo problému. Právo společností, nemovitosti, pracovní právo, zastupování ve sporech, vymáhání pohledávek, příprava smluv, právo hospodářské soutěže. Kvalitní práce, vynikající reference, dobré dodací lhůty, rozumné ceny.

Stěhování Praha - Koch

stěhování, vyklízení, Praha,stěhování těžkých břem – Profesionální stěhování bytů, domů, kanceláří, obchodů a firem, vystěhování skladů a provozoven, včetně vyklízení pozůstalostí, bytů a kanceláří s likvidací odpadu.Stěhování těžkých břemen a předmětů, trezorů, klavírů, pián, pianin, serverů, bankomatů a kopírek. Demontáž a montáž nábytku při stěhování.

Stěhování Praha

stěhování, Praha, Brno, Ostrava, stěhování Praha, – HrubyMoving s.r.o. nabízí profesionální stěhování v Čechách i do zahraničí a komplexní stěhovací služby, jako je vyřízení dokumemtace, balicí služba, skladová služba, výroba obalů a ekologická likvidace. Pro více informací kontaktujte pobočky na stěhování Praha, stěhování Brno, stěhování Ostrava.

Načítání trvalo 0.3685 sekund.