+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Era-star, s.r.o.

Klíčová slova: stehovani, malovani, uklid, praha, stredni, cechy

E-mail: stehovani-malovani@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. prosince 2008

Popis: Nabízíme profesionální stěhování bytových i nebytových prostor pro firmy i domácnosti v Praze i celé ČR. Malování bytů a kanceláří, lakování a úklid po malířích. Zajištění mytí oken, vyklízení a montování nábytku. Platný ceník služeb na našem webu.

Web: www.stehovani-malovani.cz

Další související informace

COMPLEX s.r.o.

úklid, Praha, úklidové firmy, pravidelný – Profesionální úklidový servis administrativních budov, provozních hal a domácností. Provádíme komplexní úklidové služby, mytí oken, praní záclon, čištění žaluzií, strojové čištění koberců, čalouněných židlí, mytí podlah, generální úklid po řemeslnících.

Satelitní technika Praha

upc, skylink, cs link, praha, satelitní, parabola – Prodej, instalace a servis satelitní, anténní techniky a drobné elektroniky. Zároveň Vám nabízíme prodej karet cs link, Skylink, UPC a mnoha dalšího vybavení pro satelitní techniku. To vše pouze u nás.

Procházky Prahou

průvodce, procházky, praha, historie, památky – Poznávací procházky historickými místy staré Prahy vedené certifikovaným průvodcem. Nabízím procházky jak v rámci rozsáhlých tématických cyklů, tak jednotlivě. Aktuálně jsou v nabídce procházek tři kompletní tématické cykly.

Načítání trvalo 0.4300 sekund.