+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Felicita L Originale

Klíčová slova: restaurace;hradec králové;free wifi;pizzerie;

E-mail: reg-felicita@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. ?nora 2010

Popis: Příjemné prostředí si Vás ihned získá svojí osobitostí, výbornou kuchyní a srdečností obsluhujícího personálu. Restaurace Felicita L Originale Vám nabízí italskou a mezinárodní domácí kuchyni, se stále čerstvými a pečlivě vybranými surovinami. Sál vám nabízí útulné a vytříbené prostředí s 85 pohodlnými místy. V letních měsících je venkovní zahrada ideálním místem pro odpočinek a vychutnání si sezóních jídel. Kromě restaurace je Felicita L´Originale také pizzerie. Jako jedna z mála v republice je vybavena klasickou pecí na dřevo. Způsob pečení společně s originálnímu italskou receptrou a zručností se odráží na kvalitě a chuti naší pizzy.

Web: www.felicita-loriginale.cz

Další související informace

Expressport

sport, lyže, běžky, sjezdové, boty, vázání, kola – Prodej sportovních potřeb. Lyže, běžky, kola, sjezdové a běžecké boty, hole, helmy, vosky, sportovní oblečení, batohy, tašky, doplňky. Především značky Fischer, Nordica, Salomon, Axon, Toko, Leader Fox, Rock Machine, Acstar, Shimano, Sigma, Ked.

Chudnutie

cviky na chudnutie,chudnutie – Chudnutie - návody a rady ako sa vysporiadať s obezitou - nadváhou a ako najľahšie schudnúť. Efektívne cviky na vytvarovanie postavy a zníženie hmotnosti. Účinné cviky na brucho, zadok, ramená a chrbát..

Liposukce zmražením

Liposukce zmražením, Kryolipolýza – Zformujte svou postavu rychle a bezbolestně pomocí revoluční metody. Kryolipolýza, neboli liposukce zmražením, je průlomovou cestou k dosažení štíhlé postavy bez hodin strávených v posilovně.

Načítání trvalo 0.0583 sekund.