+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Felicita L Originale

Klíčová slova: restaurace;hradec králové;free wifi;pizzerie;

E-mail: reg-felicita@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. ?nora 2010

Popis: Příjemné prostředí si Vás ihned získá svojí osobitostí, výbornou kuchyní a srdečností obsluhujícího personálu. Restaurace Felicita L Originale Vám nabízí italskou a mezinárodní domácí kuchyni, se stále čerstvými a pečlivě vybranými surovinami. Sál vám nabízí útulné a vytříbené prostředí s 85 pohodlnými místy. V letních měsících je venkovní zahrada ideálním místem pro odpočinek a vychutnání si sezóních jídel. Kromě restaurace je Felicita L´Originale také pizzerie. Jako jedna z mála v republice je vybavena klasickou pecí na dřevo. Způsob pečení společně s originálnímu italskou receptrou a zručností se odráží na kvalitě a chuti naší pizzy.

Web: www.felicita-loriginale.cz

Další související informace

Chudnutie

cviky na chudnutie,chudnutie – Chudnutie - návody a rady ako sa vysporiadať s obezitou - nadváhou a ako najľahšie schudnúť. Efektívne cviky na vytvarovanie postavy a zníženie hmotnosti. Účinné cviky na brucho, zadok, ramená a chrbát..

Pradlo - spodni-pradlo

spodní, prádlo, plavky, oblečení, podprsenky – Značkové spodní prádlo, podprsenky a plavky pro ženy které se chtějí líbit. Módní trendy a nejnovější kolekce z oblasti dámského a pánského oblečení. Jaké oblečení, prádlo a plavky jsou právě v módě. Jak vybrat správnou velikost a značku.

Kuponet.cz

sleva, slevy, kupóny, kupón, voucher, poukázky – Kuponet.cz je služba, která vám pomáhá šetřit peníze. Stačí se před nákupem podívat, kde můžete právě dnes ušetřit a kolik. Naše slevové kupóny jsou zdarma a můžete je uplatnit jak v klasických obchodech, tak e-shopech.

Načítání trvalo 2.4058 sekund.