+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Fobas, s.r.o.

Klíčová slova: stěhování strojů, jeřábnické práce, stavební práce

E-mail: info@fobas.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. ?nora 2013

Popis: Stěhování strojů a nadměrných břemen. Exportní balení. Jeřábnické práce. Montážní práce. Elektro, elektroinstalace, revize elektriky. Hromosvody. Opravy dilatačních spár a pryskyřicí litých podlah. Tesařství. Výškové a natěračské práce. Úpravy zeleně.

Web: www.fobas.cz

Další související informace

Úklidové služby

úklidové práce, stavební práce,vyklízení prostor – Poskytujeme kompletní služby jako jsou úklid, stavební práce, vyklízení, řemeslné práce, zámečnické práce a technické služby. Naše firma je hodinový manžel, který přijde, uklidí, vyčistí, vyklidí nebo opraví. Dopřejte si kvalitní úklid kanceláře, domu nebo bytu ve městě Praha a okolí.

Permanentní make-up

permamentní make-up – Profesionální permanentní make-up od kosmetičky Jany Turtákové. Nabízím i kurzy permanentního make-upu a další kosmetické služby. Nechte se hýčkat a dopřejte si služeb profesionálky v oboru kosmetiky a krásy.

Snubní prsteny

Snubní prsteny – Najdětě snubní prsteny podle vašich představ v našem internetovém obchodě. Denně nabízíme skladem přez 7000 šperků různého provedení a materiálů - stříbro, zlato, chirurgická ocel a další. Snubní prsteny se při svatebním obřadu začaly oficiálně používat od začátku 9.století našeho letopočtu. Povinnost používat snubní prsteny při obřadu zavedl tehdejší papež. Snubní prsten však zdobil jen ženskou ruku, muži prsten nenosili...

Načítání trvalo 0.3614 sekund.