+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Fotograf Jan Tichý

Klíčová slova: fotograf, portrétní fotograf, reportážní fotograf

E-mail: info@fotograftichy.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. b?ezna 2011

Popis: Fotograf pro portrétní a reportážní fotografii a fotografii architektury. Nafocení formálních i neformálních portrétů, reportáží z koncertů, festivalů, konferencí, akcí. Focení budov, interiérů, zahrad či parků.

Web: www.fotograftichy.cz

Další související informace

ConnorWeddings - fotograf

svatebni fotograf, svatebni fotografka, fotograf – Tvorba profesionálních svatebních a reportážních fotografií od Hany Connor. Luxusní svatební alba. Focení firemních akcí a večírků dle Vašich přání. Hana Connor vystudovala fotografii na vysoké škole umělecké v Austrálii, kde několik let žila a živila se jako komerční a svatební fotografka. Podnikala časté výlety do jihovýchodni Asie a věnovala se dokumentování mnoha humanitárních projektů. Od roku 2008 žije v Praze a živí se jako svatební fotografka.

Fotograf Martin Pavlas

Martin Pavlas,satební fotograf, portrétní fotograf – Fotograf Martin Pavlas. Pokud toužíte po krásné rodinné či svatební fotografii, fotografii vašeho potomka nebo jste se rozhodli potěšit partnera krásným a originálním dárkem v podobě kvalitních snímků, potom je nejvyšší čas mne oslovit.

Fotograf Brno,Fotoatelier

Fotograf Brno, svatební fotograf, focení dětí. – Jsem profesionální fotograf se zaměřením na portrétní fotografii, focení dětí, těhotenské foto, svatební fotograf, fotím glamour, akt, boudoir. Můj fotoatelier najdete v Brně. Nabízím také tisk fotografií,velkoformátových fotografií a výrobu kalendářů a fotodárků. Fotoatelier je vybaven profesionální fototechnikou. Nabízím Vám profesionální přístup k portrétní fotografii a uvolněnou atmosféru během focení. Fotografuji ve studiu i exteriéru. Jako profesionální fotograf pracuji víc jak 5 let v Brně a okolí. Pro focení glamour,boudoir, svatební fotografii a focení portrétů nabízím služby vyzážistky. Fotoatelier Světozora Krásná Photography se těší na vaši návštěvu.

Načítání trvalo 0.0549 sekund.