+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

fotovideopardubice

Klíčová slova: svatba foto,svatba video,fotograf, kameraman

E-mail: kontakt@fotovideopardubice.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. ledna 2011

Popis: Vaši významnou událost (svatba, křtiny, plesy, maturitní plesy, promoce, firemní akce, společenské akce atd.) zaznamenáme a zpracujeme pomocí profesionální techniky.

Web: www.fotovideopardubice.cz/

Další související informace

Petr Nikl fotograf

fotograf, Petr Nikl, reklamni, reportážní, Praha – Profesionální fotograf Petr Nikl, žijící a tvořící v Praze, Česká republika. Věnuje se reklamní, aranžované a reportážní fotografii. možnosti ateliéru: reportážní fotografie produktová fotografie i na webové tránky práce s modely aranžovaná zátiší food styling výtvarné kompozice

Fotograf Jan Tichý

fotograf, portrétní fotograf, reportážní fotograf – Fotograf pro portrétní a reportážní fotografii a fotografii architektury. Nafocení formálních i neformálních portrétů, reportáží z koncertů, festivalů, konferencí, akcí. Focení budov, interiérů, zahrad či parků.

Profesionální fotograf

fotograf, album, děti, fotomodeling, svatby,tabla – Profesionální fotograf nabízí tyto služby: svatební fotograf, fotky na tablo, fotografování portrétů, fotomodeling, focení dětí, těhotných, produktové foto, reklamní fotografie. Profesionální fotografické služby pro rodiny, firmy i reklamní agentury.

Načítání trvalo 0.0545 sekund.