+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Gama Hard, s.r.o.

Klíčová slova:

E-mail: gamahard@gamahard.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. ledna 2009

Popis: Lasery - servis, oprava, prodej, optické prvky pro lasery, dodávka specializovaných laserových pracovišť, pálících strojů autogen, plazma. Řezací, svářecí a vrtací. Vývoj a výroba elektroniky pro CNC stroje. Programování jednotek.

Web: www.gamahard.cz

Další související informace

Blog o módě, stylu a hubn

hubnutí blog móda styl glam skinny dieta luxus – I\'m so glam I piss glitter! :-) Blog o módě, stylu a hubnutí. hubnutí blog móda styl glam skinny dieta luxus krása kosmetika oblečení výprodeje akce slevy http://www.skinnyglam.blogspot.com/ .......

TESAŘSTVÍ LÁŠEK

tesařství, pokryvačství, střechy, dřevostavba, – Dodáváme střechy na klíč. Nabízíme dřevěné střešní konstrukce, vazby, položení krytiny, zateplení. Provádíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Mezi naše hlavní činnosti patří komplexní dodávka šikmých střech. Montujeme střešní okna a doplňky.

Minigolf Praha

Minigolf Praha, minigolf Eden, minigolf – Minigolf Praha: minigolfová terasa pro sportovní vyžití, firemní akce i relaxaci návštěvníků nákupního centra. Vyzkoušíte si minigolf jen tak ve volném čase nebo vyzvete své přátele? Minigolf je zajímavá jednoduchá hra, která vás rozptýlí pohodovou atmosférou.

Načítání trvalo 1.3186 sekund.