+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Geodézie Blansko

Klíčová slova: Geodézie, Geodetické práce, Vytyčení pozemku, Mapo

E-mail: ingge@ingge.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. ?ervna 2012

Popis: Našim zákazníkům z okresu Blansko a širokého okolí nabízíme komplexní služby v oblasti geodézie. Zajišťujeme veškeré geodetické práce - provádíme vytyčení pozemků a staveb.Našim zákazníkům z okresu Blansko a širokého okolí nabízíme komplexní služby v oblasti geodézie. Zajišťujeme veškeré geodetické práce - provádíme vytyčení pozemků a staveb.

Web: www.ingge.cz

Další související informace

Podlahy do bytu

podlahy do bytu, koberce do bytu, PVC do bytu – Koberce, PVC, parkety, podlahy do bytu. Podlahy korkové, dřevěné, plovoucí i PVC podlahy, parkety a koberce do bytu či kanceláře. Velkoobchodní a maloobchodní prodej podlah, koberců i parket či PVC, renovace i broušení podlahy, zajistíme pokládku podlahy, koberce, parket, PVC.

Střechy Praha 4

střechy Praha 4, zateplení střechy Praha 4 – Střechy Praha 4: zateplení střechy a prodej střešní krytiny, izolačních materiálu na zateplení střechy, podkroví. Zajištění pokládky střešní krytiny a zateplení střechy, podkroví i půdy. Nadkrokevní izolace střechy a kvalitní střešní krytina umožní domácnostem snížit náklady za energii.

Kusové koberce Shaggy

fialový koberec, luxusní koberce, kusové koberce, – Kvalitní koberce odjakživa patřily k životu člověka a jen velmi těžko je možné si představit nějakou domácnost, ve které by koberce prakticky nebyly vůbec. Kvalitní koberce odjakživa patřily k životu člověka a jen velmi těžko je možné si představit nějakou domácnost, ve které by koberce prakticky nebyly vůbec.

Načítání trvalo 0.3376 sekund.