+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

GSUS absolutní čistota a.s.

Klíčová slova: úklid, čištění, úklidové služby, úklid společných

E-mail: petr.hlavaty@gsus.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. ?ervence 2012

Popis: Nabízíme profesionální úklidové služby v oblasti pravidelných i jednorázových úklidů a čištění pro průmyslové prostory, administrativní budovy, obchodní plochy, společenství vlastníků i jednotlivce.Nabízíme profesionální úklidové služby

Web: www.gsus.cz

Další související informace

Blanka Pexová - úklidový

Pexová, úklid, úklidové služby, úklid domácností – Úklidová služba Blanka Pexová zajišťuje kompletní úklidové a čistící práce. Nabízí mimo jiné například suché čištění koberců a čalounění, parní čištění oken, obkladů, dlažeb, mokré čištění a desinfekci. Zajišťuje také stavební úklid a pravidelné úklidy v domácnostech a kancelářích.

Úklidové služby pro Vaše bydlení.

úklid, úklidové, práce, čištění, služby, Ostrava – Úklid komplexního rozsahu poskytujeme po celé Ostravě a okolí. Úklidové práce provádíme pravidelně i jednorázově. Zajistíme pravidelný úklid různých typů komerčních i nekomerčních objektů od bytů, kanceláří tak i kompletní úklidy společných prostor.

Hodinový manžel

úklid, hodinový manžel, praha, úklidové služby – Jsme profesionální hodinový manžel Praha. Služby hodinových manželů nabízíme na území hlavního města Prahy. Mimo Prahu pouze po dohodě. Také provádíme jednorázový i pravidelný úklid bytů, domů, kanceláří a dalších prostor.

Načítání trvalo 0.0784 sekund.