+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

GSUS absolutní čistota a.s.

Klíčová slova: úklid, čištění, úklidové služby, úklid společných

E-mail: petr.hlavaty@gsus.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. ?ervence 2012

Popis: Nabízíme profesionální úklidové služby v oblasti pravidelných i jednorázových úklidů a čištění pro průmyslové prostory, administrativní budovy, obchodní plochy, společenství vlastníků i jednotlivce.Nabízíme profesionální úklidové služby

Web: www.gsus.cz

Další související informace

Úklidová firma Petr Salát

úklid, úklidové služby, úklidová firma, úklid kanc – Úklidová firma Petr Salát působí v oblasti zabezpečování úklidu interiérů a exteriérů pro firmy i pro domácnosti od roku 2003. Zaměřujeme se především na profesionální uklízecí služby pro firmy a budovy. Součástí našich služeb je kompletní úklidový a hygienický servis, včetně zásobování.

Úklidové služby Praha

uklid, uklidove firmy, uklidove služby – Nabízíme pravidelný úklid kanceláří. Kvalita, spolehlivost a zkušenosti. Naše úklidová firma poskytuje zaručeně kvalitní a profesionální úklidové práce odvedené plně kvalifikovanými zaměstnanci. Jejich zkušenosti a dlouhodobá praxe v oblasti úklidu zajistí perfektní čistotu i spokojenost zákazníků s vykonanými úklidovými službami. Potřebujete někoho na úklid bytu nebo domu? Vyberte si!

Hodinový manžel

úklid, hodinový manžel, praha, úklidové služby – Jsme profesionální hodinový manžel Praha. Služby hodinových manželů nabízíme na území hlavního města Prahy. Mimo Prahu pouze po dohodě. Také provádíme jednorázový i pravidelný úklid bytů, domů, kanceláří a dalších prostor.

Načítání trvalo 0.0733 sekund.