+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Happy Sushi

Klíčová slova: kurzy sushi, příprava sushi, sushi bar

E-mail: petr.mikulu@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 5. ledna 2009

Popis: Happy Sushi - pořádáme individuální kurzy přípravy sushi i degustační sushi večery v Praze ve stylu all you can eat za fixní cenu. Nabízíme profesionální sushi catering pro soukromé i firemní akce, oslavy, bankety rauty atd.

Web: www.happy-sushi.cz

Další související informace

Sushi Queen Bára Nešporov

Sushi, Queen, sushiqueen, sushi, suši, catering, p – Specialistka na přípravu suši a značkový catering Sushi Queen. Profesionální příprava sushi z nejlepších ingrediencí a exkluzivní sushi catering pro vaše firemní večírky, soukromé oslavy a jiná společenská setkání. Sushi (nebo též česky suši) je tradiční japonské jídlo, jehož základ tvoří rýže, ryby, mořské plody a řasy. Ucelený sushi servis zahrnuje také další služby jako např. přípitek rýžovým vínem saké, školení přípravy sushi pro jednotlivce i skupiny, prezentace japonské etikety a kultury stolování, vystoupení japonského sushi mistra Yuki Omaki apod.

Taneční studio PURE

orientální tance, břišní tance, taneční kurzy – Pořádáme široké spektrum pohybových a tanečních kurzů pro veřejnost, jako orientální tance, břišní tance, orientální flamenko, zumba, pilates, port de bras, balet, rehabilitace zad, kurzy jógy a dalších body and mind stylů pro všechny pokročilosti. Zrelaxovat se u nás můžete také v příjemné komorní sauně či na manikúře.

Recepty na lasagne

recepty lasagne, příprava lasagní, – Recepty na italské lasagne a informace o tomto druhu těstovin. Odkud lasagne pocházejí? Jak připravit domácí těsto na lasagne? Jaké náplně do lasagní jsou vhodné? Co se může hodit při přípravě lasagní?

Načítání trvalo 3.1883 sekund.