+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Happy Sushi

Klíčová slova: kurzy sushi, příprava sushi, sushi bar

E-mail: petr.mikulu@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 5. ledna 2009

Popis: Happy Sushi - pořádáme individuální kurzy přípravy sushi i degustační sushi večery v Praze ve stylu all you can eat za fixní cenu. Nabízíme profesionální sushi catering pro soukromé i firemní akce, oslavy, bankety rauty atd.

Web: www.happy-sushi.cz

Další související informace

Camberly Bar Praha

Karaoke Music Tanec koktejly zabava nejlepsi bar – Rodinný Bar Camberly se nachází ve velmi dostupné lokalitě, a to přímo v centru Prahy, u Národní třídy. Vzhledem k osobnímu přístupu majitelky a obsluhy v jedné osobě se zde hosté cítí jako doma a baví se podle libosti. Mohou si zazpívat karaoke, pouštět si písničky z Jukeboxu, zatancovat si ve výloze, naučit se základním krokům Salsy a Bachaty nebo jen tak pro radost si zahrát stolní fotbálek. Všichni se rádi vrací nejen díky líbivosti interiéru, poctivé zábavě a skvělým cocktailům, ale hlavně protože ... V Camberly, se nevyká!!

Kurzy potápění

kurzy potápění, kurzy potápění Brno – Pořádáme kurzy potápění v Brně. V naší nabídce neleznete možnost absolvovat kurzy potápění od začátečníků po specialisty a instruktory. Navštivte naši školu potápění Secret of the sea Diving Center Brno.

Ruční výrobky

dorty, dekorace, svatby, vizovické pečivo, kurzy – Nabízíme luxusní svatební i narozeninové 3D dorty... nabízíme i výrobu čokoládových kazet, svatebních koláčků a výrobu slavnostních svatebních perníčků. Dále také aranžérské a dekoraterské služby pro váš interiér/exteriér, návrh a realizace výstavních expozic, svatební dekorativní servis a jiné... Jsme i výrobce tradičního řemesla vizovické pečivo, které si u nás můžete nejen objednat, ale zůčastnit se i námi nabízených rukodělných kurzů a sami se naučit jeho výrobu. Dále nabízíme kurzy aranžování a balení dárků pro jednotlivce i pro firmy a školy.

Načítání trvalo 0.0926 sekund.