+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotely v Praze, levné ubytování

Klíčová slova: hotely v praze

E-mail: kadlec@hotelabe.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. listopadu 2011

Popis: http://www.hotel-praha.mypage.czStránka Hotely nabízí ubytování v hotelu a v penzionu nejen v Praze ale i po celé České republice. Luxusní hotely, levné hotely, romantické hotely, hodinové hotely, penziony, apartmány.

Web: www.hotel-praha.mypage.cz

Další související informace

Hotely a ubytování v Praz

hotely v Praze, hotely Praha, ubytování v Praze – Traveliana.cz zajišťuje ubytování v pražských hotelech & apartmánech bez jakýchkoliv poplatků. Mimo ubytování zprostředkujeme i procházky Prahou s průvodcem. Na stránkách se dozvíte také mnoho informací o Praze a České republice.

Prague Hotel

Praha, hotely, hotely v Praze, ubytování v Praze – Online rezervace hotelů v Praze. Okamžitě v několika vteřinách si uděláte on line rezervaci ubytování- snadně, pohodlně a rychle. Informace o hotelech, akční ceny.Vyberte si hotel v Praze podle Vašich požadavek.

Hotel U Červené židle v Praze

Hotel U Červené židle,ubytování v Praze – Ubytování přímo v centru Prahy - v hotelu, který získal označení Best Service Hotel od Venere.com turistů z celého světa.Hotel U Červené židle nabízí stylové a pohodlné ubytování v jedno, dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích. Součástí každého pokoje je vlastní koupelna (sprchový kout nebo vana, vysoušeč vlasů) a WC (9 pokojů má bidet), TV se satelitním příjmem, telefon, internetová přípojka, lednice a trezor. Ve čtyřlůžkových pokojích je klimatizace. Všechny pokoje jsou nekuřácké! V ceně je zahrnuta snídaně podávaná formou švédských stolů.Všem klientům ubytovaný v hotelu je k dispozici hlídané parkovací místo na hotelovém dvoře za zvýhodněnou cenu 600,- Kč.

Načítání trvalo 2.0582 sekund.