+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

http://financeprovas.blog

Klíčová slova: direct, povinné ručení

E-mail: atme@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. kv?tna 2012

Popis: Povinné ručení Direct zbavuje každého zbytečných starostí. Každý může někdy způsobit nehodu nebo být nabourán. Občas je člověk roztržitý. V práci stagnují vztahy se šéfem, doma panuje vzorné ticho. Auto je jediným místem, kde se dá trochu přemýšlet. A relaxovat. V návalu starostí se pak snadno přehlédne rychle brzdící auto nebo mrtvý úhel ve zpětném zrcátku. A nehoda náladě nepřidá. Široká škála možností, jak situaci řešit, nechává pojišťovna Direct na sobě. 

Web: financeprovas.blog.cz

Další související informace

Střechy Praha 4

střechy Praha 4, zateplení střechy Praha 4 – Střechy Praha 4: zateplení střechy a prodej střešní krytiny, izolačních materiálu na zateplení střechy, podkroví. Zajištění pokládky střešní krytiny a zateplení střechy, podkroví i půdy. Nadkrokevní izolace střechy a kvalitní střešní krytina umožní domácnostem snížit náklady za energii.

Snubní prsteny

Snubní prsteny – Najdětě snubní prsteny podle vašich představ v našem internetovém obchodě. Denně nabízíme skladem přez 7000 šperků různého provedení a materiálů - stříbro, zlato, chirurgická ocel a další. Snubní prsteny se při svatebním obřadu začaly oficiálně používat od začátku 9.století našeho letopočtu. Povinnost používat snubní prsteny při obřadu zavedl tehdejší papež. Snubní prsten však zdobil jen ženskou ruku, muži prsten nenosili...

Individuální výuka anglič

angličtina, individuální, výuka, cena, jazyk – Výuka angličtiny formou individuálních lekcí - nejefektivnější způsob učení. Individuální přístup umožňuje kurz plně přizpůsobit studentovi obsahem, časem i místem výuky, a maximalizovat tím jeho efekt.

Načítání trvalo 0.3046 sekund.