+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Iluzionista pro děti

Klíčová slova: iluzionista, kouzelníci, oslava

Datum vloľení do katalogu: 28. ??jna 2012

Popis: Iluzionistické představení zaměřené na dětské publikum - interaktivní představení, do kterého se děti po celou dobu zapojují, na závěr tvarování zvířátek z balónků. Představení je vhodné na městské slavnosti, narozeninové oslavy, svatby a další eventy.

Web: www.kouzelnik.org/narozeninove-oslavy-silvestr-a-firemni-akce

Další související informace

Inventarizace pozemků pro veřejnou správu

REAL SOFT, inventura pozemků, inventura majetku, o – Specializované nástroje veřejné správy pro operativní evidenci, inventarizaci a oceňování pozemků, rekonstrukce evidence majetku obcí na stav katastru nemovitostí, přepracování evidence majetku při pozemkových úpravách a obnově operátu KN.

Foukaná minerální izolace

izolace, foukaná izolace, zateplení, tepelná izola – Provádíme tepelné izolace střech pomocí foukané izolace minerální vatou. Foukaná izolace je efektivní díky svým výborným izolačním vlastnostem, tvarové stálosti i dlouhé živostnosti. Foukaná izolace je odolná vůči plísním, hnilobě i škůdcům. Je vyrobena z nehořlavého materiálu.

Instalatéři, havarijní se

instalatéři, topenáři – Zabýváme se čištěním kanalizace a veškerými vodoinstalatérskými pracemi, havarijním servisem, ale i zakázkami většího rozsahu, jako jsou bytová jádra, rozvody vody po domech, montáže kotlů, bojlerů a výměny vodovodních stoupaček.

Načítání trvalo 0.0711 sekund.