+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Individuální výuka anglic

Klíčová slova: angličtina,anglický jazyk

E-mail: katalogy@seo-expert.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. prosince 2012

Popis: Naše mezinárodní edukační metody odpovídají nejvyšším kritériím kvality. V kombinaci těchto metod s osobním přístupem vytváříme ideální základ pro získání potřebné znalosti angličtiny. Naší přednosti ovšem není jenom vysoká efektivita a profesionalita. Mnoho našich zákazníků si také pochvaluje rychlost dosažených výsledků a propracovanou strategii výuky.

Web: www.anglictina-individualni.cz

Další související informace

Eschola - kurzy obchodní

angličtina, obchodní angličtina, konverzační angli – Specializujeme se na kurzy odborně zaměřené angličtiny a tréninky komunikačních dovedností. Pomáháme Vám tak efektivněji se dorozumět v zaměstnání, lépe prezentovat výsledky Vaší práce, lépe jednat a komunikovat v obchodním anglickém prostředí.

VÝUKA ANGLIČTINY - PRAHA

anglictina, kurzy, vyuka, lectures, praha, ratzova – Kvalitní kurzy, individuální i skupinová výuka angličtiny v Praze a za lidové ceny. Jaroslava Ratzová se od roku 1990 věnuje výuce anglického jazyka. Má zkušenosti s výukou na všech úrovních našeho školství (základní, střední, vyšší i vysoké).

Angličtina pro začátečník

angličtina, pro, začátečníky, kurz, – Kurz angličtina pro začátečníky je zaměřen na zvládnutí základní slovní zásoby, frází a gramatiky pro každodenní použití. Angličtina pro začátečníky je určen pro každého, kdo chce rychle a snadno zvládnout angličtinu.

Načítání trvalo 0.0743 sekund.